Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fel nem foghatom! Honnan...

Fel nem foghatom! Honnan szereznek a 12-14 evesek cigit?

Figyelt kérdés
Sokuk nem nez ki idosebbnek,megis ott log ki a szajukbol.

2015. jún. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Baráti társasággal vártuk be egymást hétvégén este, olyan negyed óra 20 perc alatt csak 3x jöttek oda hozzánk kis pubik hogy vegyünk nekik cigit/piát.
2015. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagytesótól vagy a dohányos szülőktől elcsenik titokban. :(


Engem már szólítottak le, hogy menjek be egy doboz cigiért nekik trafikba... Természetesen nemet mondtam, de van aki nem ezt teszi.

2015. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sokaknak a családban vesz valaki és leszarják, hogy a gyerekük 12 évesen már cigizik... A másik meg ugyanez..hogyan tudnak a 14 évesek bepiálni? Nagy úr a pénz mindenki kiad mindent.
2015. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
megkérnek egy idősebb havert/ismerőst. egy 14 évesnek 99% hogy vannak 18+-os ismerősei akikkel elég jóban van.
2015. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát 1001 módszerrel lehet korhatár alatt cigarettát beszerezni :) a kérdés, hogy melyik utat választják
2015. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én 16 éves vagyok és tudom hogy ekkor is ciki még, de arra rájöttem, ha utcán akarok tarhálni, mert nincs nálam pénz haverjaimat nem látom a szokásos helyen irány az általános iskola és ott
2015. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bárkit megkérsz.. bár én 17vagyok.. de ha épp nem ismerem a helyet (fiatalabbnak nézek ki) akkor megkérek valakit hogy menjen be.. és ennyi .. (kiéhezettnek tűnő srác, póló kicsit lejjebb húz mosoly és már megy is)
2015. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegeden qrkád tetején multkor haverral cigiztunk és feljott 3 10 év alatti kisgyerek..elövették a kék dunhilt és nyomatták :D semmi extra..oda,egy vkihez hogy vegye meg...vagy egy csöveshez...

Én is vettem már...természtesen nem 10 évesnek...

De valahogy nemérdekel...ha olyan hülye mont én hogy cigizik akko megérdemli..meg is veszem neki.

2015. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!