Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogosok hogy szereznek drogot?

A drogosok hogy szereznek drogot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha valaki eldönti, hogy na nekem romokban van az életem és be akarom lőni magam, akkor honnan van neki kábítószere? Felad egy hirdetést a helyi újságban, hogy "keménydrogot vennék jutányos áron"? Vagy kimegy a nyóckerbe és elkiáltja magát, hogy "kinek van eladó heroinja"? Minden városban terjesztenek drogot, vagy csak BP-en?
2010. nov. 22. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azt hiszem, elég sok drogos van az országban, mindenkinek van legalább egy ismerőse, akit ha drog kell, megkereshet. Nekem több ilyen is van. Más kérdés, hogy rájuk nézek és megállapítom, hogy én soha az életben nem fogok drogozni, mert nem akarok olyan lenni, mint ők.
2010. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök által. Hidd el ha szükséged van anyagra, találsz majd egy olyan embert aki tud neked szerezni!

Plusz vannak olyan szórakozóhelyek, ahol árulják is a bogyókat a fiatalok. Hidd csak el!

2010. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minden városban
2010. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
általában mindegyik hot dog árus kocsiban árulnak ijet!kérdezd meg a legközelebbi kocsis hotdogárust
2010. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vesznek :D csak ismeretség kell hozzá vagy kimenni ausztriába marihuana magokat venni :D
2010. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
am a kérdés meg nagy gyökérség!
2010. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"-cső

-csumi

-van egy perced?

-ja, mi kéne?

-4felni

-mikor, hol?

-10perc múlva a téren?

-ok

-cső

-cső"


így

2011. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KenderLovag11 válasza:
52%
télapó hozza
2011. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!