Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű milyen hatással lehet...

A fű milyen hatással lehet egy autistára?

Figyelt kérdés

Van egy társaság, ahová lejár egy erősen autista fiú is. Tök jófej, és tudják a helyén kezelni, senki nem basztatja, jól elvan velük. Sokszor szoktak füvezni de nem merik belőle megkínálni, mert nem tudják, hogy nem okozhat-e nála valami pszichés problémát. (Alkoholt szokott inni a srác).


Szerintetek?



2015. máj. 15. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
mivel a fű gyengébb mint az alkohol simán.
2015. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ugyanúgy emberfüggő, mint a nem autistáknál. az agya másképpen működik de maguk az ingerület-átvivő anyagok, a neuronok, a szinapszisok és a boldogsághormonok, amikre a fű hat, ugyanazok.

Én enyhe autista vagyok, kipróbáltam 3x a füvet de nem volt egy nagy élmény. Elszívva semmit nem hatott, sütiben pedig egyik alkalommal leültem nézni a media player színes sávjait és ott ragadtam amíg ki nem ment a hatás és éhes nem lettem (mondjuk ezzel ,,józanul" is órákig el tudok lenni :D), a 3. alkalommal elhatároztam, hogy olvasok és megtapasztalom, miben más így az olvasás de semmi érdekeset nem éreztem, csak színesnek láttam a lapokat a könyvben.

Szóval nem tudom. Én a helyetekben nem kínálnám, vagy ha kér belőle, csak és kizárólag a saját felelősségére adnék, de először is lebeszélném róla. Nem lehet tudni, hogy a fű hatása alatt észlelt dolgoktól mennyire fog esetleg megijedni, ami később hatással lehet még rá. Az is lehet, hogy semmi baja nem lenne de ez ugyanúgy változó lehet szerintem, mint bárki másnál. Hiszen van aki csak elröhög a fűtől, míg van, aki elkezd félni a felhőktől. Ugyanúgy, mint az alkoholnál, van aki csendesebb lesz tőle, valaki sír, valaki bátor lesz és valaki agresszív. Fűnél sem lehet előre tudni.

2015. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Ne adjatok neki semmit, büdös füves drogosok!

Ez az szokjatok rá, majd ez lesz a halálotok.

Sok idióta tinédzser, azt hiszitek menők vagytok ha füveztek?

Elárulom nektek, hogy bazira nem, sőt inkább ciki ha kokó függő vagy.

Az még cikibb ha ezért visz egy rendőr.

De hajrá!

2015. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló: Látszik hogy abszolút nem vagy képben a kérdéssel kapcsolatban. De akkor miért válaszolsz hülyeségeket?


kérdező: Nagyjából úgy reagálna a fűre is mint az alkoholra. Egyetértek a második válaszolóval, az autisták nagyon szűk részletét érzékelik csak a világnak ezért az a mennyiségű thc amitől ti betéptek, rá nem biztos hogy annyira hatással lesz.

2015. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!