Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 15 éves gyerekre milyen...

Egy 15 éves gyerekre milyen hatással van a cigi?

Figyelt kérdés

dolgozatot kell írunk ebből nincs körülöttem olyan ember aki dohányozna tudtok segíteni?

azt tudom hogy rossz hatással van

Még milyen károkat okoz egy fejlődő szervezetben?



2015. márc. 9. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Lelki zavarok...
2015. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2015. márc. 9. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szervek fejlődését hátráéltatja,súlyos függéséget is okozhat,családi vitákat is okoz.
2015. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több pozitív hatása is van: felnőttnek érzi magát, nem akárkinek, hanem valaki fontosnak érzi magát, erősíti az önbecsülését, ezzel oldja a szorongásait, fóbiáit, ezzel belép a bátrak szövetségébe...stb.

A káros hatások itt a legutólsó helyre kerülnek, hisz a papa is szívott és 93 évet ét meg.

2015. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó te el vagy tájolva :D Bár részben igaz..

Amúgy később érzi meg az ember. Mondjuk amikor kiderül, hogy bő 5 centivel kisebb a tüdeje, mint a normális lenne.. vagy amikor majd nem tud megtermékenyíteni, mert ugye a cigi erre is komoly hatással van..

Semmid nem fog úgy fejlődni, mint ahogy kellene. Beleértve azt is ami a lábad között van (ez tudományos tény nem tudjátok cáfolni). Magasság, testsúlycsökkenés.

Most hirtelen ennyi, de googlézz rá.

Meg persze az mind érvényes fiataloknál is, ami a felnőttekre igaz.

2015. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi rosszul értelmeztem 3. választ.

Igen ez így van, a kis buta srác azt hiszi nagyon menő lesz tőle.. :) És kifogás mindig van.

Remélem kérdező tényleg ezért kell, nem pedig mert rászokóban vagy. :)

2015. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :)
2015. márc. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!