Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti, hogy buktatok le a dohányz...

Ti, hogy buktatok le a dohányzással? Minden történet érdekel!

Figyelt kérdés

Én pl a hetekben úgy, hogy megérezték rajtam, mivel én cigizek csak a családban. Megkérdezték, hogy bagózok-e, letagadtam. De én hülye elkezdtem városi dohányboltokat nézni a neten, mert annyira nem ismerem a várost. Anyám meg látta a kereséseimet a mobiljaról. XD

Nem szólt semmit, de nagyon sejtik. Mondjuk még szerintem nem biztosak benne. Azt mondták, hogy ha kiderül, hogy dohányzom eltörik a kezem. Még nem történt meg, szóval nem biztosak még benne.

Anti-dohányosok véleménye nem érdekel!


2015. máj. 13. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Rágyujtottam apám előtt.
2015. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Tanár hívta anyát.

2. Tesómmal cigivel a kezünkben sétáltunk, pechunkre velünk szembe jött apánk.

3. Anya korábban ért haza mint hittük és érezte a bagó szagot. Utana megtalálta a szekrényben a cigit.


Nyilván csak az első volt meglepi de azért le lettünk cseszve rendesen a többi alkalommal is. 3. alkalom után elfogadtak.

2015. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még sehogy. Nagykorú vagyok, de azért jobb, ha nem tudják.
2015. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Kis tini vagy.


SZokj rá! Nagyon menő!

20 év múlva mindent megtennél, hogy leszokj róla.


Ide meg az ír, aki akar, én is, egy szerencsére VOLT nikotin függő.

2015. máj. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mintha kiemeltem volna, hogy anti-dohányosok véleménye nem érdekel.

Nem vagyok hülye, tudok gondolkozni, tudom mennyibe kerül, nem a menőségen van a hangsúly, sőt nem is a haverok szoktattak rá. Senki nem dohányzik a baráti körömben. Ha elég lesz leszokok, akaratom van.

2015. máj. 14. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:

1. meglátott anyám dohányzás közben

2. otthon felejtettem a kulcsom, ezért írtam anyunak, hogy keresse meg, és rakja el valahol az udvaron, hogy be tudjak majd menni, ő pedig a nagy kulcskeresés közben talált egy doboz cigit a táskámban

2015. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy régebbi kérdés,de azért válaszolok rá :D

Már jó pár hónapja cigiztem az eset előtt a szüleim tudta nélkül. Egyik nap vittem magammal egy fél.doboz cigit a suliba. Két osztálytársammal elszívtuk a wc-ben. Úgy "mellékesen": a wc az öltöző mellett volt,és rég becsengettek. Így a tesi tanár elindult minket keresni. Nem kötözködött,de érezte rajtunk a cigiszagot. Felküldött minket is az órára. Egy hét múlva szólt az osztályfőnöknek...az osztályfőnök pedig felhívta a szüleimet. Nem kifejezetten örültek...

2016. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!