Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi tulajdonosok, válaszoln...

E-cigi tulajdonosok, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

- Milyen márkájú és típusó e-cigitek van?

- Mióta van meg és milyen gyakran használod?

- Havonta kb mennyit költessz folyadékra? És melyik a kedvenc folyadékod?

- Szereted használni vagy megbántad?


Köszi előre is.



2015. máj. 2. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben az Ego Supreme Starter szettet vettem meg, Iclear 16 patronnal.Majd vettem egy Protank Mini 2-es patront, és egy H2 BC patront is.Az Iclear bejött, a másik 2 nem, így hamar megtanultam, hogyan kell új fűtőszálat tekerni bele.Fél évég használtam felváltva ezeket.

Nemrég vettem Vision Spinner II -es akkut, egy Kanger TS3 patronnal.A patron egyenlőre gyári, de hamarosan tekerem újra . :)

Napi szinten használom, 2.5-3 ml lötyi megy el egy nap.

Mivel saját magamnak keverem a folyadékot, így havonta kb 2000 Ft-ra jövök ki.A kedvenc aromám az erdei gyümölcs, egy pici mentollal, és vaníliával.

Nagyon szeretem használni, nem bántam meg.

2015. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

-Vamo v7 - Taifun Gt-vel

-Ez a szett fél éve, előtte voltak eGo-s próbálkozásaim de fél éve elhagytam a cigit, azóta csak vapelek :)

-Havi 7000-ezer és én is magamnak keverem. Maximum smoke, mystic juice lötyik.

Imádom :D

2015. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egom van, többféle, 1100mAh, 2800mAh, eVod, Clover, *noname*, stb., valamint "slim" típusú (cigi formájú). Tavaly szeptember óta van meg az első, bár előtte is volt egy 2011 környékén, de az nagyon gagyi volt, nem is használtam csak pár napig. Az egókat naponta használom, újabban kis béna 2ml-es H2 patronnal.

Havonta kb. 5000-7000 ezret költök liquid alapanyagokra, aromákra, huzalra, üvegszálra, néha egy-egy újabb akksira vagy patronra. Nincs igazán kedvenc folyadékom, talán az USA Mix. Gyümölcsöseket nem annyira szeretem, hamar megunom őket, a száraz vagy kicsit édes dohányízek jönnek be. Abszolút szeretem az összes e-cigim, a nagyot a teljesítménye miatt, a kicsiket mert olyan cukik és kompaktak :)

2015. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Evod 1300 mah, ego cc 2.5ml tartály, 1,8 ohmis porlasztó, kedvenc liquidem a liqua és a vips, havonta kb 2000 forintot költök rá, nem bàntam meg.
2015. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Evod 650mah van Helix V3-as patronnal. Most rendeltem egy Ego CE4-es 1100mah készüléket. Még kezdő szinten használom, szerintem kb. 2 hónap alatt "jön vissza" az ára, utána minden ismerősöm szerint olcsóbban fogok kijönni, mint a hagyományos cigivel. Érdemes egyszerre legalább 2 készüléket használni, és minimum 900mah vagy 1100mah akksival kezdeni. Havi szinten nekem kb. 4 porlasztó fogy és kb. 40 ml folyadék. Nem voltam erős dohányos előtte sem, még nem keverem magamnak a töltőfolyadékot, az következő lépés lesz. Nekem úgy havi szinten a kezdő szettet leszámítva 7000 ft körül jön ki. Ez kb. 7 doboz cigi havonta, ami már nem volt elég egy hónapra nekem. További előnye, hogy irodában is használhatom, buszmegállóban és egyéb közösségi térben is. Nem kell folyton a "dohányzásra kijelölt hely"-eket keresgélni :) (még)
2015. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!