Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyakran kívánom a. cigit baj?

Gyakran kívánom a. cigit baj?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nyáron elszívtam2 szál komolyan csak 2 szál cigit azóta ha megérzem az illatát máris kívánom Ez baj?

2015. ápr. 11. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Azóta nem cigiztem
2015. ápr. 11. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak neked.
2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem nem baj.
2015. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig nem baj, ha csak kívánod. Akkor baj ha szívod is.

Mutasd meg magadnak, hogy kibírod és ez máshoz is ösztönző lesz ;)

De amúgy én is így voltam vele, elkezdtem néha cigizni..

Tényleg néha, rendszeresen sosem cigiztem.. hétvégén, meg néha ha meghívtak hétköznap.

Most meg ba*hatom, mert kézizek és nem bírok úgy futni, azóta nem szívok és nem is fogok majd csak nyáron, mert akkor nagyon adja a hangulat :DD

De rászokás nálam tabu, ha 1-1,5 év alatt nem sikerült még úgy sem hogy volt olyan amikor szó szerint rá akartam xddd .most nézel hülyének, teszteltem magam + kíváncsi voltam az akaraterőmre.. :)

2015. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én még életemben nem szívtam egy szálat sem, mégis mikor megérzem kívánom, annak ellenére, hogy tudom mit okoz.

Ha nem veszel akkor nem szoksz rá olyan könnyen, mindenképpen próbálj másra gondolni, sportolj stb.

2015. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed akkor nem.
2015. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!