Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a vízipipáról?

Mi a véleményetek a vízipipáról?

Figyelt kérdés
élmények, tapasztalatok satöbbi.:D
2010. febr. 17. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz begyújtani, aztán sokat leszívtam belőle majdnem megfulladtam :D De amugy egész finom volt, bár csak 2* használtam. Max:10percig. És epreset :)
2010. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Öngyulladó szénnél csak odatartasz egy gyufát átszikrázik és kész.:D:D epres az finomm.:) Érdekes, én még soha, de tényleg soha nem köhögtem vízipipától.:D
2010. febr. 17. 20:36
 3/10 anonim válasza:
En 3 honapja vette vizipipat ugy h meg soha nem is vizipipaztam csak sehol nemtudtam kiprobalni ezert ugydontottem h veszek eggyet (kockazatos ilyet te ne csinalj)... es nekem bejott !!! Sokkal jobb mint a cigi es rengeteg fust jon a szadbol es nagyon jo buli !!! Enis ongyullado szenet hasznalok. Egyedul nemjo vizipipazni de viszont ha haverokkal korbeultok dumaltok es pipaztok.... nincs jobb elmeny hiddel ;)! Csak egy gond van vele h nem olcso mulaccsag.. (nekem 47centis pipam van (6ezer ft) - Al Whala dohanyt (50gramm 4-5 tomes es 890ft) szoktam venni es Three Kings ongyullado szenet (600ft 10 darab)) Nekem bejott :)!
2010. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem van vízipipám, szóval már nem tudnám potyára megvenni. xD


AKkor te még olcsón megúsztad!:D


Nekem pipa az olyan 7000felett volt vmennyivel 55centis, 4500Ft 100darabos 3kings szén, meg vettem két doboz al waha 250grammos dohányt, 16000volt. xD :D és nagyon jó volt. de már tudtam mien, hiszen tesóm vagy már 4éve pipázik.

2010. febr. 17. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csokisat szívtam.Szerintem marhajó.Az íze is és a feeling is!De szerintem ez nagy társaságban igazán jó.

ÉS NEM MARAD SZAGA!!!

2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony, abszolút illatos a füstje. :) Én a gyümölcsös dohányt szeretem, abból az epreset és a szőlőset leginkább. Tényleg nagy társaságban a legkellemesebb, nagyon jó a fííílingje :))) én csak ajánlani tudom.
2010. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó lazulni, finom füst, jó zene mellett, és beszélgetni nagyobb társaságban.:)
2010. febr. 18. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó(L)
2010. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ne haragudjatok,de nem bírtam ki,h ne írjak.

Hol éltek ti?:D

[link] pl 7,5k 75 centis pipa

250-es al waha: 1890 huf

szenet meg vagy cocobricot vegyetek,ha pedig nem,akkor

vatera.hu

vagy teszvesz.hu

itt néha árulnak 2,5-3 ért 100 darabos 3 kings öngyull. szenet.

vizipipablog.blogspot.com

érdemes a srácnak olvasni a blogját,van benne néhány hasznos bejegyzés,csak ha jól látom mostanság már nem nagyon írogat bele.

2010. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...csak ha fű van benne.
2010. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!