Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első vizipipázás?

Első vizipipázás?

Figyelt kérdés

Ásványi kövekkel volt.

Úgy csináltam hogy 3/4-ig víz, kerámiát megtömtem dinnyés kővel, vettem hozzá vastag alufólia félét a boltba ahonnan vettem, azt kiszurkáltam, ráraktam a szenet és egy 5 perc múlva jött rendesen füst viszont íz nem nagyon. Ha bent tartottam és orron vagy szàjon lassan engedtem ki akkor éreztem egy kis ízt. Miért gyenge? Máshogy tömjem, illetve beszívásnál ugye nem kell érezni ízt?


2014. dec. 25. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint nem ilyen ásványi kővel és egyébb természeti cuccokkal kell megtömni a kerámiát, hanem direkt az ilyen célra készített vizipiadohánnyal.Ahol vetted a pipát, ott biztos árulnak.

A minőségi dohánynak nemhogy alig, hanem nagyon érezhető íze és illata van, az illatát több méterről kell érezni.Az sem mindegy, hogy milyen szénnel, és hogy milyen vizipipából szívod.Ha a legolcsóbb fajta vizipipákból vásároltál, attól sokra ne számíts, de ha valamilyen középkategóriás, vagy attól jobb, azzal már lehet jobbacskát füstölni.

2014. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vizipipa az jó. Egyedül a kővel van baj akkor? Szerintem rendesen megtömtem
2014. dec. 25. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Kővel is meg lehet.

Akkor nem olyan jó a kő.

Nekem pl kővel sokkal ízesebb, mint dohánnyal.

2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ez már erősebb volt. Shiazo kő, elvileg a legjobb. Most kicsit éreztem a szenet (2 öngyulladósat raktam rá)
2014. dec. 25. 21:27
 5/6 anonim válasza:
Elvileg shiazzo-ra másféle kerámiát kéne alkalmazni, de jó az eredetivel. Próbálkozz vékonyabb alufóliával, több kővel, esetleg rakj rá két szenet. Vagy ha ezek nem, marad a "mini phunnel" (asszem így írják) kerámia, az nekem eléggé bevált.
2014. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem hozzá kerámiát. Egy vastagabb meg egy vékonyabb alufóliát raktam rá. 2 szénnel meg éreztem a szenet nagyon. :) de holnap tovább próbálkozok
2014. dec. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!