Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a Lucky...

Mi a véleményetek a Lucky Strike-ról? Mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legdrágább cigi, de pontos árat nem tudok mondani, de mi haverommal a plázában vettünk 4 éve és már akkor is 800 Ft volt ugye bár nagyon kellett a cigi! Jónak jó volt bár én olyan rohadt nagy minőséget nem vettem észre rajta!
2010. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
670-700 ft körül van most... nem tudom te mit vettel 4 eve.
2010. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
utolsó válaszoló ha hiszed ha nem 800 Ft-ot adtunk ki erre a cigire bár igaz, h a plázában voltunk és a barátom borravalót is adott gondolom én!
2010. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 2 hete vettem és 650 forint...nem tudom hogy kerülhetett 800ba. mindegy, nekem amugy ez a kedvenc cigifajtám...meg talán a camel.
2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem rossz, már ritkán szívok, de ha veszek ilyet veszek, általában a benzinkutakon kapni

tényleg olyan hatszázvalahány forint, és szerintem a kategóriájában a legjobb

2010. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát a Lucky strike az egy (K**va erős cigi számomra) de lehet hogy neked ez jön be de a dohányzás egézségtelen hagyd abba vagy else kezd amugymeg 670 HUF
2010. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!