Napi 10 szál töltött cigi sok?
Figyelt kérdés
Kb. annyit szívok el naponta. Ma hetet szívtam el. Valamikor többet, ha a barátom is itt van és ki-be járkál szívni.2010. jan. 13. 20:36
11/15 A kérdező kommentje:
23 évesen nem igazán fejlődik a szervezet...
2010. jan. 19. 08:07
12/15 anonim válasza:
Ja igaz, nem fejlődik, hanem öregedik, és te csak rásegítesz. Nem vagy még olyan öreg hogy neked már mindegy legyen...
Ha csak unalomból szívod, miért nem rágóztál helyette inkább? Vagy zabáltál, gépeztél...?:) Mit old meg a bagózás? Egészségtelen, de nem csak neked. Ezenkívül ha nem próbálod ki, sosem fogsz rászokni. Ennyit ér az összes tizenéves aki buliból kipróbálja. 20évesen olyanok mintha 40esek lennének- ezt akarod te is?
13/15 anonim válasza:
17:31! Szerinted az egészségesebb, ha zsíros cupákokat tömköd magába?
14/15 anonim válasza:
annyiban talán, hogy lefogyni még tud, de új tüdőt nem kap
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!