Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 10-16 éves, cigiző lányok!...

10-16 éves, cigiző lányok! Milyen cigit szívtok? Mennyi ideje cigiztek?

Figyelt kérdés
Írjátok le a korotokat is.
2014. jún. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
10-16? szerintem 10 évesen nem kéne dohányoznotok, én 14 évesen gyújtottam rá SAJNOS először. azóta is emlegetem, hogy ha visszamehetnék az időben biztos nem tenném ilyen fiatalon. 18 évesen eljutottam oda, hogy majdnem elszívok egy doboz cigit egy nap, az ínyem tönkrement, hiába ápolom a fogaimat rendszeresen. alig várom, hogy vége legyen az érettségi időszaknak és akkor be is fejezem végre a dohányzást, tudom, hogy ez csak időhúzásnak hangzik, de nem a legstresszesebb időszakban szeretnék nekiállni. Ne dohányozzatok, ilyen fiatalon meg pláne ne.
2014. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mit vársz, kérdező? Ide írja valaki hogy 10éves, és 5éve dohányzik?
2014. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ment a zöld kéz.
2014. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Na mi van, nem teszik, hogy 8 éve napi 3 csomag talpas Kossuthot eltolok 10 éves létemre?
2014. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hát én 17 vagyok de remélem nem bánnod ha válaszolok :) 15 évesen nyáron kezdetem el, de akkor még tényleg csak nagyon ritkán ráadásul úgy,h barátokkal közösen 1 SZÁLAT. Aztán jött,h fejenként egy szál nagyon ritkán, de tényleg kb 2 hetente. Aztán jött az,h akkor ha nagyobb társasággal vagyunk, és ez egyre többször fordult elő. Január-február hónapban volt az,h szinte mindennap cigiztem, max 2 szálat de MINDENNAP aztán megálljt parancsoltam magamnak és jelenleg hetente úgy 3-4 szer gyújtok rá. De többször tartok szünetet (1-2 hét de volt,h egy hónap) nem szeretnék rászokni, és mindig gond nélkül megy szóval nem tartom magam cigisnek.

Jelenleg piros, pattintós malbit szívok de átakarok szokni vmi gyengébbre.

2014. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!