Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csajok! Ti milyen cigit...

Csajok! Ti milyen cigit szívtok? Mennyit szívtok naponta? Mióta cigiztek, és hogy szoktatok rá? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem cigizek, sosem cigiztem, semmilyen sem szívok. Undorodom már a szagától is.

28/N

2014. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

cigi:

-Pall Mall zöld

-Multifilter mentolos

-Golden Gate

naponta: 5-6 szál,1-2 szál változó

13 éves korom óta és egyik barátnőmmel egy úgymond "buliba"

(nem Bia írt)

16/L

2014. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Itt mondják el, hogy már régóta nem dohány van a cigiben. Nézzétek meg. http://www.youtube.com/watch?v=zbaid93tLIg
2014. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az se normális, aki elhiszi a videóban mondottakat.
2014. jún. 4. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Te cigizel? meg kicsi voltam,mikor kiprobaltam,de nem tetszett,ezert nem is cigizek. Meg tüsszögök is a füsttöl. Körülöttem csalad,baratok mindenki cigizik szinte.
2014. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Senki nem állította, hogy normális vagyok. De nagy általánosságban elmondható, hogy a dohányzás nem tesz jót.

Anyámat 4 éve temettük, 14éves kora óta cigizett, én 10 évig cigiztem, fájt a tüdőm, köhögtem,reggelente nem bírtam felkelni. Tehát, lelked (egészséged) rajta.

2014. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Icsiro ***** válasza:
100%

Talán 14-15 éves voltam, amikor a szomszéd kislánnyal kipróbáltuk a cigizést. Az én családomban senki nem dohányzott, ezért még izgalmasabbnak tűnt a dolog. Nem volt kellemetlen élmény. Amikor érettségi után dolgozni kezdtem, a főnöknőm cigijéből szívtam először, tehát innen számíthatom, hogy dohányozni kezdtem. Akkor még nem voltak filteres cigik, Kossuth cigivel kezdtem. Most,közel a 70-hez elmondhatom, hogy sokféle cigit szívtam, tehát ténylegesen mindegy, hogy mit szív a dohányos. Sokszor próbáltam abbahagyni, időnként sikerült is, sokféle módszerrel. Volt, hogy 5 évig nem szívtam. Azért próbáltam leszokni, mert szerettem volna, ha abbamarad a cigi miatti állandó köhögés, fáradékonyság stb., meg a nemdohányzó rokonaim utáltak a cigiszag miatt.

Férjem is erős dohányos volt, az ő halálát egyértelműen a dohányzás okozta. Volt érszűkülete, magas vérnyomása, de végül a gégerák végzett vele.

Kb három éve egy reggel ébredés után rájöttem, hogy nincs egy szál cigim sem itthon, de még egy csikk sem. A pénztárcámban lévő zsé nem elég egy csomag cigire, ha viszont kártyára akarom megvenne, messze kell mennem. Dohányos barátnőim elköltöztek, tehát kérni sem tudok senkitől.

Ekkor szembenéztem magammal és kielemeztem, hogy minek nekem a cigi? Nemhogy jobban, hanem rosszabbul fogom érezni tőle magam. Az, hogy egy ilyen bűzrudacskát meggyújtok, Egy csomó pénzt kidobálok a semmibe, hasztalanul. Ez mellett még az egészségemet is rongálom. OLYAN NINCS, HOGY NEM TUDOK ÚRRÁ LENNI MAGAMON! Úgy döntöttem, hogy többé nem gyújtok rá, mert ÉN erősebb vagyok mint a Sátán=dohányzás. Az agyamat sikerült átállítanom és mindenféle kínlódás nélkül azóta nem dohányoztam. Azt nem állíthatom, hogy eszembe sem jutott, de igazából nem hiányzott és ma sem hiányzik a cigi.

HA EGY ICIPICIT SZERETED ÖNMAGADAT, NEM DOHÁNYZOL. Egyébként sem trendi manapság a dohányzás. Ennek az ördögi dolognak ellenállni nagyon nehéz, különösen ha a környezeted már elbukott. Egyébként is kultúrember nem dohányzik, tehát legokosabb, ha elvből elutasítod a dohánygyárak gazdagítását, a te cigiadóddal.

2014. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Icsiro ***** válasza:
100%
Azt elfelejtetem hozzátenni, hogy mielőtt utoljára abbahagytam, már napi két csomag piros bondot szívtam, ami már akkor összesen napi 1400 Ft volt, amin akkor 7, azaz hét kiló kenyeret lehetett volna venni, amin már majd egy hónapig elél egy család. (kis túlzással, de közel az igazsághoz)
2014. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!