Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet-e dohányozni Floridában?

Lehet-e dohányozni Floridában?

Figyelt kérdés

Nem mintha az életem múlna rajta, de pár hónap múlva kiköltözök Amerikába és dohányzok. Hallottam, hogy New Yorkban speciel mindenhol betiltották a dohányzást. Én igazából arra lennék kíváncsi, hogyha még csak 18 éves vagyok, és tudom, nem beltéri, hanem kültéri helyeken csak úgy rágyújtok, nagyon megnéznének e? Úgy tudom 21 év alatt nem csak dohány, italáruval nem szolgálnak ki, de egyáltalán nem lehet inni, cigizni még így fiatalon.

Előre is köszönöm



2014. jan. 27. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A korod miatt nem fognak szolni, mert 18 ev a minimum korhatar, de dohanyozni szinte sehol nem lehet, csak a kijelolt helyeken (barokban, clubbokban).

Ha a rendor elkap, es eloadod, hogy turista vagy, akkor valszeg elenged, de ha mar "helyi" vagy, akkor megbirsagol.


[link]

2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen tudom hogy bizonyos clubbokban es ilyen helyeken is ki van jelolve de (ne nezzetek hulyenek) en speciel egy olyan esetre gondoltam hogy kilépek a házból, és amig a boltig elsetalok addig elszívnék egy cigit.. Gondolom az egyértelmű válasz az lenne hogy igen, de engem akkor is elgondolkodtad (lehet csak a szüleim akartak rámilyeszteni) de amikor kintvoltam egyszer 14 évesen (mindnehol, california, new york, washington..) en abszolut soha sehol nem lattam senkit cigizni ... vagy maimum 1x es ott mondtak mindent a szuleim, hogy itt 21 ev alatt elvihetnek, ha csak ugy ragyujtasz, meg ilyenek..
2014. jan. 29. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ertesz angolul? Elolvastad a linket amit kuldtem?

18 ev a korhatar!!! Elvinni nem fognak! Legfeljebb radszol a rendor es ha rossz napja van ako megbuntet de max $100-ig terjedo buntetest kaphatsz az elso alkalommal.

Ha bena vagy es legkozelebb megint elkapnak ako a birsag mar $500 is lehet.

Ne viccelj mar, bevinni azert mert dohanyzol? Hahaha


Az utcan az emberek csunyan fognak rad nezni mert eleve elitik a latvanyos onkarosito dolgokat de nem fogjak radhivni a zsarukat. Ha megis, ako max $100 buntetesre szamithatsz de elso alkalommal "turista vagyok nem tudtam" szoveggel valszeg elengednek.

2014. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Irigylem a problémádat!:)))
2014. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: Sajnálom, nem láttam a linket, egyszerűen olyan kicsi, fel se tűnt..

2: Kérlek ne ítélj el amiatt mert én csak azt látom ami körülöttem van, utoljára 13 évesen voltam kint, hol foglalkoztam még ilyenekkel, azt hogy meg nekem mit mesélnek hát az mindegy.. nem kell minden helynek olyan undorítónak lennie mint itt, ahol abszolút szarnak bele ki hol hány évesen már mit csinálhat ...

3: Kedves második kommentelő, nem találom a kiírt kérdésemben azt a mondatot, hogy: ez lenne életem legnagyobb problémája.. Tudtommal ezen az oldalon bármilyen témában lehet kérdéseket feltenni, kíváncsi voltam, mivel erre még konkrét választ nem kaptam hát gondoltam felteszem... De nagyon nem tűröm az ilyen primitív gondolkodásmódot, amíg nem ismersz meg paff..

2014. febr. 4. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!