Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehet e dohányozni Floridában?

Lehet e dohányozni Floridában?

Figyelt kérdés

Nem mintha az életem múlna rajta, de pár hónap múlva kiköltözök Amerikába és dohányzok. Hallottam, hogy New Yorkban speciel mindenhol betiltották a dohányzást. Én igazából arra lennék kíváncsi, hogyha még csak 18 éves vagyok, és tudom, nem beltéri, hanem kültéri helyeken csak úgy rágyújtok, nagyon megnéznének e? Úgy tudom 21 év alatt nem csak dohány, italáruval nem szolgálnak ki, de egyáltalán nem lehet inni, cigizni még így fiatalon.

Előre is köszönöm



2014. jan. 27. 11:53
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha Amerikába mész (meg amúgy is), TEDD LE A KI*ASZOTT CIGIT! Kinéznek mindenhonnan, ott nem divat a cigi, nem leszel menő tőle mint itt!! Nem értem minek kell mérgezni magad... Majd ha lesz családod és 40 éves korodban tüdő rákot kapsz, az menő lesz? Azt biztosan eléred vele hogy a gyerekeid megutálják a cigit, mikor apu meghal... Na menő lesz? ...


Tedd le a cigit... idióta...


Ezek a "18 évesen már dohányzok" meg hasonló kaliberű sz*rságok tudnak csak igazán bosszantani.

2014. febr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!