Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek a hajléktalanoknak...

Szerintetek a hajléktalanoknak honnan (miből) van pénzük dohányozni?

Figyelt kérdés
Ahogy látom szinte minden egyes hajléktalan cigizik, de szinte mindig csodálkozom, hogy vajon honnan van rá pénzük, mert ugye a cigi elég drága mostanság.
2013. okt. 22. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem látod,amikor a kukából szedik kia csikkeket?


Legtöbb dohányos hagy a csikkben pár mm-centinyi dohányt.

Ők azt kiszedik,és sodrnak ujat belőle,csak a papirt kell megvenni,ami annyra nem nagy tétel.

2013. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit összekoldulnak, azt kaja helyett cigire meg piára költik. Szoktak cigit is kéregetni, meg a kukából is kiszedik a csikkeket, mármint abból a típusból, amelyiknek van külön csikktartó része.
2013. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában elég ételt kapnak a hajléktalanok. Én voltam már többször is ételosztáson. Dokumentum filmben is láttam, hogy rengeteget esznek. A pénz amit koldulnak egy az egyben mehet cigire, piára és drogra. De nyilván a cigit ingyen meg tudják szerezni a fentebb leírt gyűjtögető módszerrel. 10-15 cigicsikkből máris van egy új szál cigije. Ennyire egyszerű. Egyébként a nagyáruházak, éttermek, és piacok környékén szinte végtelen mennyiségű étel áll rendelkezésre, így ha találnak egy jó lelőhelyet, akkor bőségesen ehetnek ingyen.
2013. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld tőlük a cigit. Ha abbahagynák a dohányzást akkor is hajléktalanok lennének.
2013. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi90 ***** válasza:
Kéregetésből :D Kb. ennyi örömforrásuk van az életben, meg a pia, ne sajnáld tőlük.
2014. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!