Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a kátrány a papírban van,...

Ha a kátrány a papírban van, akkor ha pipázok, vagy szivarkát szívok, nem kerül kátrány a szervezetembe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 14:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
visszaolvastam ez így félreérthetőXD nem 1 szál 600$ hanem egy doboz :)
2013. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nembaj, nekem a cigi is drága sajnos.
2013. dec. 31. 16:18
 23/28 anonim ***** válasza:

első sorban az egészségügyi része miatt szoktam le, amúgy nekem is drága lenne már sajnos én nem vagyok olyan anyagi helyzetben mint egyes barátaim:)

De ha szeretsz dohányozni és ragaszkodsz hozzá, én a helyedben elgondolkodnék, vagy kipróbálnám az elektromos cigit, persze nem a vaterás olcsó vacakot, hanem egy minőségit, olcsóbb, glicerint lélegzel be vele, ami enyhén mérgező, de rengeteg élelmiszerben sokkal több glicerin van, mint amit ezzel magadba juttatsz, és a hangulata is nagyon hasonló, meg persze bárhol szívhatod szórakozóhelyen kocsmában, étteremben (ott volt már, hogy rám szóltak, de leszartam, ezt nem tiltja törvény egyelőre)

én nikotin menteset szívok, mert mondom én csak játszom a "füstjével" általában le sem tüdőzöm, a nikotinos töltetet betiltották, de fórumokon könnyen ki lehet deríteni hogyan juthatsz hozzá, ha neked mégis szükséged lenne rá...

amúgy már rengeteg féle mentes töltetet árulnak hozzá, van olyan ami pl nikotin mentes de hasonló nyugtató hatása van, mint amit egy dohányos érez mikor végre rágyújthat...

az olcsóbb készülékek igaz egyszer meg kell venni 10-15000ft ért de utána az a mennyiségű töltet amit elpöfékelsz egy hónap alatt negyedannyiba sem kerül, mintha töltöttet szívnál, ráadásul a dohány kellemetlen mellékhatásaitól is megszabadulhatsz(pl reggeli köhögés)...

az én készülékem 30-40000ft közötti kategória azzal már gyakorolhatok ilyen dolgokat:

http://www.youtube.com/watch?v=ZGZoP48DfQA


de egy átlag dohányos simán átszokhat egy olcsóbb 10000ft körüli készülékre, szerintem megéri az árát

ezt viszont szerintem a dohányosoknak érdemes megnézniük:

http://www.youtube.com/watch?v=dlmo7JdbtW8

2013. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én is abbahagytam már több éve, de játszom a gondolattal hogy újra kellene kezdeni. Azért nem volt rossz cigizgetni.
2013. dec. 31. 21:36
 25/28 anonim válasza:

30 éves létemre a cigi miatt kétszer műtöttek, mert egy szellemi fostalicska vagyok.

Úgyhogy már csak e-cigi. "Kicsit" jobban vagyok már, javaslom próbálja ki minden dohányos.

2014. jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Minden ami ég az korom lerakodást okoz, az bekerül a tüdő hólyagocskákba ott lerakódik és irritálja- a cigaretta nikotin tartalma pedig érszűkületet okoz.


Aki nem képes abbahagyni a dohányzást akkor keresni kell olyan szipkát ami még jobban megszűri legalább a koromtól és kátránytól. A másik hogy meg kell állni hogy egy nap csak ennyit vagy annyit szív el valaki és nem többet, mert bizony minél tovább dohányzik valaki annál több lesz a napi db szám elszívása.


De mindenki aki fiatal, azt ajánlom, hogy inkább most tegyétek le, mert idősebb dohányosok ritkán képesek abba hagyni már!!- ha komoly dohányos volt-


Én speciel 53 éve dohányzom és nagyon erős dohányos lettem.

De életem során több alakalommal egy-egy hétig nem szívtam- viszont a férjem szintén erős dohányos és ilyenkor reggelenként szinte megkísértett kávéval várt a konyhában és odakészítette a cigit mellé... csak egy hétig tudtam ellenállni!


Ma szintén ez a helyzet reggel a kávém, mellette a cigi-- csak annyit tudtam elérni, hogy mást szívok és napi 10 db. többet nem- de azt is szipkával.


szóval aki fiatal, most tegyétek le- egyébként is sokba kerül manapság ez a függőség.

2014. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

az elektromos szipkától ódzkodom, valahogy a mesterségesen adagol (valamiféle???!!!)nikotint,- HÁT.... számomra nem megbízható és mire kiderül az, hogy ártalmasabb, mint a növényi eredetű, addigra a gyártó meggazdagodott és eltűnt!


Mindenre ami új, arra vigyázzatok főleg ha az mesterségesen előállított kémiai kotyvalék!!

2014. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
tényleg, mert a dohány aztán olyan rohadtul természetes... a maga 250 toxikus és még vagy 1000más alkotó elemével... +az a sok sok kémiai kotyvalék amivel meghatározzák a különböző márkák különböző állandó ízvilágát... mert az nem kémiai kotyvalék... az elektromos cigiben meg van glicerin, aroma, +opcionálisan nikotin.... nem "valamiféle nikotin" a nikotin az nikotin és mindenhogyan káros... a károsság mértékét meg a világ legnagyobb hülyesége nézni...
2014. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!