Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az gáz ha valaki füvezik?

Az gáz ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző, te biztosan sosem ittál, nem cigiztél, nem kávéztál.
2013. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, tévedsz.

Esetleg valami ellenérvet is tudsz mondani?

2013. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ellenérvet mire? Arra a hülyeségedre, hogy azt állítod, hogy a marihuána mennyire torzítja a tudatot, és közben nagyvonalúan eltekintesz afölött, hogy az alkohol, a nikotin meg a koffein is ugyanezt teszi? Mondd már, hogy erre mit kéne mondanom azon kívül, hogy olvasd el a negyedik osztályos biológiatankönyvet újra?
2013. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9%

"Ellenérvet mire? Arra a hülyeségedre, hogy azt állítod, hogy a marihuána mennyire torzítja a tudatot, és közben nagyvonalúan eltekintesz afölött, hogy az alkohol, a nikotin meg a koffein is ugyanezt teszi?"


Nem értelek. Én egy szóval sem mondtam, hogy az általad említett szerek nem torzítják a tudatot. Természetesen azok is torzítják a tudatot, azok sem jók. De ebből mi következik a TÉMÁRA VONATKOZÓAN szerinted?

Ugyanis most nem arról folyik a vita, hogy a marihuána rosszabb vagy jobb-e mint a többi tudatmódosító szer.

Az a vita tárgya, hogy a marihuána jó-e vagy sem. Én erről írtam le a véleményemet.


Vagy szerinted HA az alkohol, a kávé stb is torzít, AKKOR inkább füvezzünk bátran, hiszen úgyis minden csak torzít, nincs mit tenni? Ez a te javaslatod?



"Mondd már, hogy erre mit kéne mondanom azon kívül, hogy olvasd el a negyedik osztályos biológiatankönyvet újra?"


Elolvastam nyugi, az sem ide vonatkozó könyv.

2013. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!