Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az gáz ha valaki füvezik?

Az gáz ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ. Ha egy 14 éves kölyök vagy és menőzni akarsz vele, akkor gáz.

Ha egy normális, dolgozó ember vagy aki hétvégén a két sör mellett elszív egyet a haverokkal az nem gáz.

2013. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zslt válasza:
0%
Mindenképpen gáz, főleg alkohol kíséretében.
2013. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek,nem tudom. Magamból indulok ki hogy én a lelki problémáimat csak itallal tudom kezelni. Az néha jó, néha rosszabb. Én nem török pálcát senki fölött. Mindenki maga érzi. Másnaposan nekem például nagyon nagy lelkiismeret furdalással is meg kell küzdenem, és nem egyszerű dolog.
2013. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A magyarok 80%-a szerint nagy baj és rossz hatással van mindenkire, lényeg hogy nem érdemes reklámozni, inkább érdemes tagadni. Ha a pénzed engedi és elszívsz 1-2 szálat, az felér azzal mintha meginnál 2 sört 1 töményet.

21/F

2013. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha vaporizerrel csinálod, akkor annyira nem gáz

http://www.youtube.com/watch?v=QchKmrgxQAs

2013. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, gáz.
2013. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet. Rendszeresen füvezni gáz.

(Pont most volt az indexen, hogy tartós pusztító hatással van a memóriára fiatalkorban ( [link]


De nem rendszeresen néha elszívni egyet a haverokkal szerintem nem gáz. Főleg ha már nem vagy kölyök. Egy alkohollal való szétcsapatás sokkal károsabb az egész szervezetedre nézve, mint egy füves cigi.

2013. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha marihuánafüggő menősrácokat kérdezel akkor nem gáz, sőt egészséges és legalizálni kell.

Ha olyat aki a boldogsághoz "természetes" módon szeret hozzájutni akkor gáz, és hidd el gond van annak az életében akinek kell ez ahhoz hogy teljes legyen az élete.

2013. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. marihuána függõség a klasszikus értelmében nem létezik.

2. nagyobb részünk nem azért csinálja mert ettõl vagyunk boldogak... hanem csakis kikapcsolódási célból... amúgy mivel a már meglévõ tudatállapotot fokozza ezért aki a fûtõl boldog, az józanon is boldog...

3. füvezek bár én már csak külföldön ott ahol lehet, mégis 100% legalizálás ellenes vagyok.

2013. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, gáz.

Azért gáz mert a tudatoddal játszol, ha füvezel.

A tudat a legértékesebb dolog, amivel "rendelkezel", a tudatod te magad vagy. Ez által kapcsolódsz a világhoz. A tudatod a tükör amiben a világot látod. Ne torzítsd!

A mai ember tudata amúgy sem túl egészséges, ne tedd még betegebbé!

2013. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!