Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros-e a vízipia?

Káros-e a vízipia?

Figyelt kérdés
Mivel én shiazoval használo azt tudom hogy abban nics kátrány, nikotin stb... De mi a ahelyzet a szénnel ? Ugye ott van a atetején és szén-dioxidot vagy szén-monoxid nem kerül a atüdömbe ? Vagy valamilyen más káros anyag ?

2013. dec. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szénmonoxid ami káros tudtommal :D

egyébként biztos nem egészséges, de nem hinném, hogy ha nem 20 órán keresztül szívod naponta akkor ártana, én vizipipáztam régen de nem szoktam rá soha és nem vettem észre, hogy káros hatása lett volna igaz én dohánnyal szívtam

2013. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szén vegyi értelemben vett tisztaságától függően számos agyag égésterméke kerülhet a tüdődbe. A szén monoxid és dioxid, pedig biztosan.
2013. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát hallotam olyat hogy a víz azért van benne hogy ahogy a víz azért is van benne hogy megkösse a káros anyagokat ez igaz ?
2013. dec. 3. 17:58
 4/4 anonim válasza:
0%
Sokkal károsabb mint a cigi. 2 hónap után tisztul ki a tüdőd ciginél pedig 2 nap.
2013. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!