Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok cigivel kapcsolatos...

Sok cigivel kapcsolatos kérdést olvastam és már az elején kijelentem hogy NEMVAGYOK rászokva és semmi ingerem nincs a cigihez! De mégis az a kérdésem ha hétvégente max fél dobozt elszívok az mennyire káros?

Figyelt kérdés
Hétvégente szoktam csak haverokkal unalomból meg ívás mellé hangulatos.Semmi vágyam ingerem nincs hozzá csak h Mért ne és ne mondja senki hogy egyre többet fogok majd mert egyáltalán nem veszek magamtól cigit meg semmi.Szóval ha hétvégente elfogy mondjuk max 1 doboz de van mikor 1 hónapig nincskedvem az úgy mennyire káros?

2013. nov. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Aha, akkor másokat tarhálsz cigivel. Elég nagy proli vagy :D
2013. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi dohányos vagy: [link] ne bonyolítsd túl, ez nem metafizika.
2013. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Károsabb mint ha egyáltalán nem gyújtanál, de nem olyan káros mintha naponta gyújtanál.
2013. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egyiknél is az volt írva amit elakartam kerülni hogy könnyen alkalmi dohányosból láncdohányos lesz XD de én sose tudnék az lenni mert sose veszek cigit ha akarnám évekig nemszivnék mert nemérdekel semmi függöség nincs namind1
2013. nov. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!