Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Irritál a cigifüst! Ha én is...

Irritál a cigifüst! Ha én is rászoknék a cigizésre megszoknám, és nem zavarna?

Figyelt kérdés

Mikor felszállok a buszra, és elmegy mellettem valaki, és jön belőle a füst, attól hányok!

Mikor kijövök egy boltbol, és érzem a füstöt, körbe nézek, hogy mi a fene, és látom, hogy kb 6-7 méterre vannak tőlem, és ott cigiznek!

Mikor valaki szembe jön velem az utcán járdán égő cigivel a kezében fúúúj!


Ha én is cigiznék nem zavarna a füst? Hiszen én is azt érezném sokszor, így szokná az orrom ugye?



2013. okt. 29. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Remélem ezt nem kérdezed komolyan... inkább zavarjon a füst, mintsem rászokjak. Amúgy mikor cigiztem, engem akkor is zavart a cigiszag és a füst...
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagy hülyeség. Tönkre akarod tenni a szervezeted?

Amúgy van olyan dohányos ismerősöm, akit más füstje zavar.

2013. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

a dohányosok nem a füstöt szeretik, hanem a nikotinmennyiséget pótolják, amit a szervezetük igényel, mivel rászokott

a füst az attól még ugyanolyan büdös és ők sem hiszem, hogy kedvelik, de ez ezzel jár

füst nélkül nincs nikotin sem

2013. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ilyen egyszerű a kérdés, szerintem egy idő után ugyan úgy zavarna, több olyan kérdést is kiírtak hogy az illetőt zavarja hogy a keze és a ruhája füstszagú lesz.
2013. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomi90 ***** válasza:
78%
Nem zavarna, cigizés közben nem érzed a szagát. Gondolom azért van, mert megtelik füsttel a tüdő. Mások füstje lehet, hogy zavarna, ha te éppen nem cigizel, ez egyénfüggő. Engem pl. kicsit sem zavar, sőt ha sokáig nem gyújtok rá már illatnak érzem, nagyokat szippantok belőle :D Egyébként ha veled szembe jön valaki, max akkor érezheted a füstöt ha a képedbe fújja, a kezében lévő cigi messze van ahhoz, hogy érezd a szagát.
2013. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dohányzom,de ugyanugy zavar ha rámfujják,tudom hogy büdös.
2013. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!