Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásról való leszokás...

A dohányzásról való leszokás után mennyi idővel kezd javulni a tüdő kapacitása, mennyi idő alatt távoznak a szervezetből a káros anyagok, stb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek én is a neten néztem anno utána. Már 8 óra után is ürül, de évekbe telik még teljesen kiürül a szervezetből, viszont sajnos nem múlik el nyomtalanul a dohányzás hatása. A tüdő sokat erősödik, főleg ha terheled, valamelyest kidolgozza magát. Én három éve nem dohányzom, de sokkal előbb kifulladok mint mások. Sok év volt előtte a bagós év. :(
2013. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a mereganyagok tavozasat akarod gyorsitani, menj el szaunazni! allitolag hasznal. es ha sportolsz az is sokat segit, erositi a tudodet (is). en usztan es dohanyoztam parhuzamosan 4 evig, kb semmi valtozast nem ereztem a tudokapacitassal kapcsolatban mint a nemdohanyzo korszakomban.
2013. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!