Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit kezdjek a folyamatos...

Mit kezdjek a folyamatos éhségérzettel?

Figyelt kérdés

Már másfél hete nem gyújtottam rá, de állandóan éhes vagyok.

Normálisan reggelizek 9 óra körül, 11-kor már éhes vagyok. Eszek pár falatot. 1 óra fele megebédelek és 3-kor olyan érzésem van, mintha egész nap nem ettem volna, annyira éhes vagyok. Ha eszek 3-kor, akkor 5-6 fele is ugyanez. Szóval minden 2. 3. órában annyira megéhezek, hogy a feszültség is nő bennem. Visszaszokni nem akarok, nasizni nem akarok. Ha csak pár falatot eszek nem javul a helyzet, 15 perc múlva ugyanaz a mérhetetlen éhségérzet fog el. Mihez tudok kezdeni? Gyógyszeres kezelést nem akarok!



2013. szept. 27. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék!!!
2013. szept. 27. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Éhség ellen a mozgás a legjobb. Megcsinálsz jó pár felülést, és nem fogsz tudni enni utána. Ha megint éhes leszel akkor újra. Ez egyébként normális leszokáskor, ezért szednek össze az emberek akár több 10 kg-t is.
2013. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ezért akarok valamit kitalálni, mert nem akarok hízni. Azt mondod a mozgás jó lesz? Pedig azt hinné az ember, hogy az "energiafelhasználástól" csak még éhesebb leszek, de kipróbálom, köszönöm.


Jöhet még tanács!

2013. szept. 27. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a sok mozgás jó-e, én konkrétan a sok felülésre gondoltam, mert az elfárasztja /jobb szót nem találtam/a gyomrot. Legalábbis nálam ez beválik, akár fogyókúra alatt is.
2013. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rágjál rágót! Egyél gyümölcsöt. Az alma egészséges, abból napi 3-at javasolnak az orvosok, de szerintem 4-5 sem gond, de attól biztosan eltelsz, mert magas a víztartalma.
2013. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rágótól csak éhesebb leszel,mert az agyad küldi a jelet a gyomrodnak,hogy rágsz,ergo eszel,de a gyomrod nem kap tápanyagot.

Igyál sok vizet,egyél gyümölcsöt.

2013. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az almától csak éhesebb leszek, de egyéb gyümölcsökkel keverve (banán, nektarin, szőlő, stb.) egész jó.

2013. szept. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!