Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A műtét előtti vérvizsgálat...

A műtét előtti vérvizsgálat kimutatja a füvet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vérből egyáltalán nem mutatható ki a thc, vizeletből nézik.
2009. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Én úgy tudom igenis ki lehet mutatni, haverom is így bukott le szülei előtt. Ha jól tudom kb 4-6 hónpra visszamenőkeg tudják kimutatni.

Nem kell füvezni és meg van oldva a dolog ;D

2009. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolso hozzaszolo te egy hatalmas faszsagot irtal , verben max egy napig kimutathato vizeletben is legrosszabb eset 3 honap... amugy meg nem nezik semmilyen mutet elott hogy fogyasztottal-e valaha akarmilyen kabitoszert szoval nyugi ;)
2009. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen vérből úgy tudom 1 hónapig lehet sajnos,akkor a sok hülye nem szívná ezt a sz@rt.
2009. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok,

Ha nem vagytok tisztaban a dolgokkal utfg...!

2009. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kimutatható, ha direkt azt vizsgálják...
2009. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, előttem néhány hozzászóló jókat mondott! Ezeket összerakom! Valóban 1-2 napon belül a vérből már nem lehet kimutatni! A vizeletből pár hónap, a hajadból és a gerincvelő folyadékból évek mulva is, ha valaki nagyon nagyon meg akarja találni akkor így is elvégezhető a teszt! DE! A vérben rengeteg minden megtalálható, egy füzetet kellene kinyomtatniuk hogy mi van benned, ezért különböző léteznek különböző fajta tesztek, attól függően hogy mit keresnek, mire kiváncsiak! Egy szimpla egészségügyi vérvizsgálatban nem látják! De műtét elötti vizsgálatokról nem nagyon tudok nyilatkozni! Ha nem füvezel elötte 2-3 napig nem valószínű hogy ki tudják mutatni!
2009. okt. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így van, tényleg ki tudják mutatni, ha azt vizsgálják de egy sima orvosi vérvételen más anyagokat keresnek a véredben:)
2009. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

-3-8 óra a vérben(gyakoriságtól függően ; a mennyiség is megállapítható)

-1 hónap-3 hónap vizeletben.(gyakoriságtól, és a tested zsírtartalmától függően)

-Életed végéig a hajszálakban, de költséges a kimutatás.

-2 generáción át a gerincvelő folyadékban.

De nem kell félned mivel........

Az elöttem szóló(10-28 21:09) nagyon jól mondja."léteznek különböző fajta tesztek" Az a tesz amit elvégeznek valószínüleg nem mutatja ki a drogot. Ha véletlenül azt is kimutatná akkor se lenne joga a korháznak, se az orvosnak feljelentést tenni, mert köti a titoktartás.


......Az ilyen tesztek inkább katonaságon, rendörségen, tűzoltóságnál fordulnak elő.......

2009. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nézik és 1 napnál tovább amúgy sem mutatható ki, ahogy leírták már mások is.
2009. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!