Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 napja haverokkal elszivtunk...

3 napja haverokkal elszivtunk 1 fuves cigit (kb 2g volt benne, persze keverve). Mi bajom lehet tőle? Többi lent

Figyelt kérdés
K....ra kiutott szedultem meg olyan lassu volt minden aztan egyfolytaba rohogtem a semmin aztan 1 nagyon rossz erzes fogott el a hangok osszemosodtak meg leakartam pihenni meg mikor leptem akkor ugy elzsibadva volt a labam stb kb 10 percig aztan ittam aztan jobban lettem aztan megint rohogtem aztan mar jól voltam csak 1 oraig kb kicsitt kába voltam.most itt olvastam h milyen szornyusegek történhetnek velem meg minden tisztaba szeretnek lenni avval, hogy most mi tortenhet velem vagy történhet egyaltalan valami egyszeri alkalommal?. Ha lehet tudományos tényekkel tamasszatok ala valaszaitokat szerintem 1 biztos j ez vplt az elso s az utolso alkalom h ilyet csinaltam azok utan h utanna neztem a kovetkezmenyeknek...
2013. aug. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Elso kerdesem az lenne, h hanyan voltatok ra, mert 2g az qrva sok!

Szoval tulszivtatok magatokat.

Inni kell vmi cukros folyadekot es enni vmi ragcsat.

Ha pedig KO, akkor lefekudni.

2013. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ide vezet az elvakult "a drog az rossz, ne csináld" hozzáállás. Miért nem lehetne úgy nevelni a fiatalokat, hogy "a drog az rossz, ne csináld, de ha mégis, akkor ez és ez lesz a hatás, ezt és ezt tedd, ha baj van" és akkor kevesebben döglenének bele abba, hogy egyszer az életükben hagyták magukat egy elvadult bulin rábeszélni, anélkül, hogy tudnák, mit is tesznek valójában.
2013. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4en voltunk.Na dee akkor mi tortrenhet velem ezek utan?
2013. aug. 6. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

4-en???

Jo nagy hulyek vagytok!

4 emberre kb 2 mogyoronyi mennyiseg is eleg lett volna, 2g(????)...

Semmi bajod nem lesz, tanultal belole, majd maskor elotte kerdezel.

2013. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 emberre 2g? Pazarlás! Ha nem valami szutyok magyar fűről van szó, akkor egy 0.2-es cigi is elég 4 emberre. Aztán szépen beosztjátok. :)

Egy biztos, az első alkalom nagyban szerepet játszik abban, hogy később hogyan viszonyulsz a fűhöz. Ha mentálisan (érzelmileg) nem vagy a toppon akkor előfordulhat badtrip.

1 kérdésem lenne hozzád, ugye nem „BIO”-t szívtatok? Mert az kerüljétek nagy ívbe.

2013. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!