Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri mások miatt rászokni a...

Megéri mások miatt rászokni a cigizésre?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem olyan emberekkel, akik cigiznek, és tök jófejek.

Mindig kínálgatnak cigivel, meg kérdezik, hogy én nem akarok cigizni, miért nem cigizek.

Nem hiszem, hogy elküldenének, ha nem cigizek velük, de mindig elfogadom, ha megkínálnak.

De egy idő után már ciki nem viszonozni.

Szóval nekem is venni kell.

És ha veszek abból jön a rászokás.

Megéri rászokni azért, mert a haverok is cigiznek?



2013. aug. 3. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyagilag nagyon nem éri meg rászokni, amikor leszoktam minden hónapban félretettem a cigipénzt és két év után olyan tv-t vettem belőle hogy mindenki csak nézett és elkezdtek számolgatni hogy nekik is le kéne szokni.(van aki többet költ cigire mint kajára)


Ha nem akarsz rászokni de néha elfogadsz egy szálat és kellemetlennek érzed viszonozhatod dohányzás után rágógumival, vagy öngyújtót szerzel. De sok emberrel meg lehet beszélni hogy ha hív a dohányzóba kimész vele de csak azért hogy beszélgessetek, te nem fogsz rágyújtani. Ha valaki ennyit nem képes elfogadni akkor azzal lehet hogy nem éri meg barátkozni.

2013. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 horex ***** válasza:

akik cigiznek, és tök jófejek. "


Ez ma már nem így van! Ez akkor volt, amikor még menő volt a Marlboro cowboy és marcona társai

Ma azokat "röhögik ki", nézik le, akik dohányoznak


Aztán a haverok változnak, eltünnek, te meg maradsz a káros szenvedélyeddel

Mielött lehülyéznél, dohányzom, bár ne tenném.

2013. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
meg.
2013. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!