Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipát hogy lehet picit...

Vízipipát hogy lehet picit "ütősebbé" tenni tudtok jó receptet? Pl egyik ismerősöm szerint ha a dohány megvan picit fürdetve pálinkával de nem tudom milyen lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 01:15
 1/7 anonim válasza:
amenyiben én tudom lehet vele valamit tenni hogy ütős legyen de viszont én tudok jobbat mégpedig lehet kapni olyan vizipipás dohányokat amik alapbol olyanok hogy álÍtólag még halucinálni is lehet tőle anyira erőssek de ehez nemtudom hogy hozzá e lehet jutni magyarországon
2013. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, egyszerű. Be kell szerezned egy kalapácsos embert: amikor beleszív, a tag üt egyet a fejedre.
2013. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Víz helyett pálinkát raktok bele. Attól kifekszik mindenki.
2013. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi szilveszterkor pálinkát raktunk a víz helyére, elég rendesen kiütött mindenkit. De persze vannak más módszerek is, hogy ütősebb legyen (marihuana stb...)
2013. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a pálinkát tisztán raktátok bele? vagy menyit? mert ennyimbe elég sok kéne kb 1 liter bár gondolkozok hogy olcsó borral és pl szőlős dohánnyal lehet nem lenne rossz nem tudom éreznénk-e egyáltalán valamit a borbol
2013. máj. 29. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tisztán raktuk bele, és nagyon érezni lehetett .
2013. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább javasolnám a whiskyt, aromásabb, és élvezhetőbb. Nagyon fejbe verni nem fog... Én csokis dohánnyal ajánlom, amit megbolondítasz egy leheletnyi őrölt kávéval! A pálinkát meg mellette el kel kortyolgatni!!!


Ha magasabb alkoholfokú szesszel csinálod akkor nagyon cudar fejfájás, émelygés alakulhat ki. Pláne az 50% fölötti pálinkáktól...

2013. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!