Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy dohányos bármit képes...

Egy dohányos bármit képes megtenni azért, hogy rágyújtson?

Figyelt kérdés

Aki már erős dohányos, és rászokott.

Mondjuk nem hagyjuk napokig aludni, nem adunk neki cigit, majd aludni hagynánk, és leraknánk elé egy doboz cigit.

Inkább rágyújtana mi?


Vagy kint mínusz 20 fok lenne, és kint lenne egy karton cigi, amit csak ott szívhatna el a hidegben.


Vagy munkahelyen meg lenne tiltva hogy benn cigizzen és nem engednénk ki dohányozni, de ha bent dohányozna, rögtön kirúgás.

Inkább vállalná hogy utcára kerül, de rá tudjon gyújtani ugye?


Vagy csak cigit kaphatna, vagy olyan ételt amit gyűlöl, és undorodik tőle.

Inkább éhen halna, de cigizni tudjon ugye?


Egy rászokott dohányos bele menne az ilyen természettel ellentmondásos helyzetekbe is, csak hogy cigizni tudjon?



2013. máj. 25. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen extrém helyzeteket felsorolnod, írok neked egy egyszerű példát.

A nővéremék sajnos elég rosszul állnak anyagilag, sokszor kenyérre is alig van. De a nővérem cigifüggő férjét ez cseppet sem érdekli. Mármint hogy sokszor télen én adtam pénzt kenyérre a nővéremnek, hogy enni tudjanak, de ha nem volt cigi? Na akkor volt csak ideges a nővérem férje! 2 kisgyerek mellett!

Szóval egy nagyon erős dohányos bármit megtesz a cigiért! Még ha enni sincs mit. Ami meg aztán egy alapfeltétele az életnek, hogy egyen az ember.

2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a válaszodra a kérdés igen.

Jobb embernek érzed magad?

2013. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

miért kéne ettől jobb embernek éreznie magát? feltett egy kérdést, te magadra ismertél, érzed hogy te is ilyen hülye vagy, és ezért a kérdezőt hibáztatod?

nekem tetszik a kérdésed:)

alvás előtt tuti rágyújtana

a hideg sem akadály

a munkahelyes fogós kérdés, vannak munkahelyek ahol nem lehet cigizni 8-12óráig, ha másra figyel, hozzá lehet szokni hogy ne cigizzen

igen, éhen halna, de cigizne :D

2013. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A nikotinfüggőség egy betegség, ha egy cigisen nevetsz olyan mintha egy nyomorékon nevetnél. Inkább segíteni kellene nekik, nem írogatni hogy "háhá az idióta eladná a veséjét is hogy cigihez jusson"
2013. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4#-es! De amíg a "nyomorék" nem tehet a betegségéről, addig a dohányos igen, hisz ő kezdte el magát mèrgezni! ;)

18/l

2013. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a nikotinfüggőség egy döntés, bármikor következmények nélkül ki lehet belőle lépni. Saját akaratából áll be az ember nikotinfüggőnek, és nem is kell több ahhoz, hogy abbahagyja. úgyhogy hiába sajnáltatod magad, nem fog meghatni, de egyébként még ígysem nevetett senki, nem tudom miért próbálsz most meggyőzni arról, hogy szar emberek vagyunk. szerintem egy jó kérdés volt ,érdekes, és rajtad kívül nem is hisztizik senki
2013. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem. Pl. embert nem tudnák ölni.
2013. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6 eve cigizem, de ha lusta vagyok felkelni a kanapebol, akkor nem megyek ki cigizni, otthon meg nem szoktam ragyujtani. ennyire eros a nikotinfuggoseg...

nem 1 munkahely van ahol nem lehet dohanyozni, es az emberek megis kibirjak.


egy kover ember meddig menne el, hogy hozzajusson a rantotthusos szenyojahoz?

2013. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mindnehol a kövérember az alap, hozzá viszonyítod magad?:D annyiban jogos, tényleg az is egészségtelen, azellen is könnyen lehet tenni, szóval értem hogy mire mondod, még jogos is egy kicsit, de te attól miért leszel jobb ember, mert nem vagy kövér? Én nem is dohányzom (már), és kövér sem vagyok (már), tudom mindkettőt hogy milyen, mindkettőtől megszabadultam, akkor én mégiscsak jobb ember vagyok mint te, nem? Annyiban meg hasonlítasz a kövérre, hogy te sem tudsz lefutni 10km-t, csak ő azért mert nem bírja magát, te meg nem kapsz levegőt. hurrá, mindketten undorítóak vagytok
2013. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük az e napi evangéliumot Tibi atya!
2013. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!