Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb 1000ft...

Melyik a legjobb 1000ft alatti cigi dohány? (Márka, szín)?

Figyelt kérdés
Amelyik nem túl erős és édeskés(finom)+ jó hüvely???

2013. máj. 26. 19:57
 1/2 A kérdező kommentje:
* Kisboltban is megvehető
2013. máj. 26. 19:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Hüvelyből a szén szűrőset javaslom, az nem fogja annyira kaparni a torkod, mert a töltött cigi jobban kaparja.

Dohányt így nem tudok mondani mert én nagy mennyiségben veszem, 2 zacskóval de az nekem egy havi adagom (nem cigizek sokat) Én a Golden Gate dohányt használom, de néha szívok fesztivált is, meg LD-t. A fesztiválnak jó íze van édeskés meg könnyebb tölteni mert nagy szálú, de én csak nagy mennyiségben veszem, és így árat nem tudok mondani mert nem jegyzem meg.

A barátnőm dolgozik dohányboltban és vele hozatok, és utólag fizetem ki.

Kisboltban már ne keressél dohányt mert tudod hamarosan már csak trafikokban kapsz bármilyen dohány árúról is van szó. Legtöbb kisboltos már nem is rendel semmilyen dohányt, ami van azt még eladják, ha egy vevő kér akkor legkésőbb 30. ig leadják a rendelést hogy 31.én amikor lehet akkor még eltudja adni. Már ez van szokj hozzá.

2013. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!