Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Facebookon cigis pózolás...

Facebookon cigis pózolás menő? A dohányzás van olyan aki szerint tényleg "menő" dolog? Van dohányos aki annak hiszi?

Figyelt kérdés

Azt mondják az értelmesebbek egyből vágják, hogy egy károsító hatású szokás nem lehet sose menő. És max 15 évesen hiszik azt, hogy van bármilyen menő is benne...

De elég sokszor látom Facebookon 20 éves ismerőseimnél, hogy Cigivel a szájukban mosolyognak, a kezükben a cigi, és úgy fényképezkednek.

És nem csak részegen, buliban. Józan kép, állnak a park előtt, és cigi a szájában, és mosoly.

Most ezt menőzésből teszik? Azt gondolják, hogy de vagány cigivel pózolni?



2013. máj. 23. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Én elbújva cigizek, mert szégyellem, de szükségem van rá!

19/l

2013. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Én dohányzom, de szánalmasnak tartom ezeket a képeket (kivéve ha csak véletlenül lett így lekapva az ember).

18/F

2013. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért siránkozol? Azt hiszed te jobb vagy náluk? Vannak akik divatosnak gondolják, főként csajok a hosszú cigijükkel, összerombolták a kis lelki világodat?
2013. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
miert kell mindig massal foglalkozni ebben az orszagban?pont cigizett es lekaptak vele
2013. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

azért pózolnak vele mert hülyék,

valaki cigivel pózol...valaki piával,

valaki pinával...

valaki kaszával...

és van olyan is aki a halálnak a f@szával :D

2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem szánalmasak...en az ilyen embereket azert nm törlöm ki a facebookrol h rajtuk tudjak röhögni..
2013. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!