Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki feltesz egy kérdést dohányzás témakörben, még rendes választ sem kap rá, de az anti-dohányosok már egyből kezdik el oltogatni?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar ez?

Mert ha valaki utálja a cigit és ellenzi, attól még nem kell leosztani egyből azt akinek ezzel kapcsolatban van kérdése :S


2009. szept. 29. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Engem is lehet lepontozni, de szerintem az oltogatás még mindig jobb, mintha reklámoznák a dohányzást. Minden ilyen kérdésnél mind a két fél elmondja tapasztalatait és ez így van jól. Ha meg valaki nem akarja, akkor ne ide írja ki, hanem személyesen kérdezzen meg dohányzó embereket, ha csak az ő véleményükre kíváncsi.

Egyébként meg én nem szoktam senkit leoltani, mert nem érdekel az, hogy mit csinál magával, ameddig én nem kapok belőle, de amikor a dohányzás egészségügyi vonatkozásáról szól a kérdés, és tök korrekt mód, tényszerűen leírom, hogy mik azok (egy szó nem esik arról, hogy "de hülye vagy, hogy szívod, meg fogsz halni", semmi személyeskedés), erre arrogáns leoltást kapok a dohányosoktól, mikor csak a kérdésre válaszoltam (amire mellesleg ők nem adtak érdemleges választ...) És egy szót nem ejtek arról, hogy én bezzeg nem szívom stb., mégis egyből ezzel támadnak le, hogy a válaszom antidohányos, mert csak azok írhatnak ilyesmit. Na, én meg ezt nem értem.

2009. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
ez nem mindenki szerint van igy, vannak olyanok is, akik inkabb probalnak tanacsot adni a leszokasra, mert az nem egeszseges.
2009. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jó de én most nem azokra gondoltam, akik leírják a tapasztalataikat, vagy valami. Hanem mikor van egy konkrét kérdés a dohányzással kapcsolatban, pl tegyük fel milyen ez a cigi, vagy mennyibe kerül? és egyből elkezdik rá írni, hogy az ilyen szar meg olyan szar. Szerintem mindenkinek a saját dolga hogy eldöntse, hogy szívja-e vagy nem, csak egy infót szeretett volna, és nem ezt hallani hogy hogy utálják a nemdohányzók azért mert cigizik.

Ez így kb olyan mint ha valaki felteszi a kaják témakörbe hogy mit főzzön ebédre ha van ilyen meg ilyen alapanyaga és azt írnák neki hogy ne főzzön mert hízik tőle, meg drága lesz a gáz meg elromlik a kaja, stb. szal ezzel nincs kisegítve...

Aki meg ennyire antidohányos az miért olvassa a dohányzás kategóriát?? Meglátja a kérdést a főoldalon? Nem kell rákattintani...

2009. szept. 29. 17:08
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Én sem értem miért oltogatnak az antidohányosok ebben a témakörben. Én pl. utálok horgászni még sem oltogatom az embereket az adott témakörben hogy állatkínzó alkoholista gec1k. Igen direkt ragoztam túl, mert az antidohányosok is ezt csinálják.

Szitu a következő: Az antidohányosok azon pörögnek mennyi káros anyag kerül általunk a levegőbe és hogy rongáljuk az egészségüket bla-bla. De bezzeg 12 literes fogyasztású mercivel mekkora fain menni és az nem is akkora baj hisz mindenkinek van kocsija. De. Az is ugyan olyan ku.va nagy baj hogy a gazdag gec1k tönkreteszik a bolygót meg a tüdőmet (jobban, mint a cigi) és felőlem tegyék csak, de akkor ne a dohányosokra pattogjanak. Halas hasonlatban ugyan ez, én nem oszthatom a horgászokat, hiszen a nagyüzemben tenyésztett állatok bolti húsát én is megveszem és jóízűen fogyasztom el. Pont ezért nem pofázok.

2009. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

a BKV buszokat kifelejtetted a felsorolásból:D

amit az a 30 éves busz kipöfékel magából, na arról már inkább neis beszéljünk.

főleg amikor áll a végállomáson, de vagy fél órát, és persze nincsen leállítva, omlik belőle a fekete füst.....de leállítani minekis? gondolom nemlehet majd újraindítani.::D

2009. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van azt kihagytam. De hát ki kérhet olyat a BKV-tól, hogy vegyenek új buszokat, mikor mind tudjuk hogy akkor nem adhatnának szegény elbocsátott vezetőknek több10milliós végkielégítéseket! Na jó tovább nem ragozom..
2009. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek. A nem dohányosok takarodjanak innen és ne oltogassanak senkit sem!!! :))) Megyek rágyújtok egy nótára na meg egy jó cigire --~ :)
2009. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!