Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki feltesz egy kérdést dohányzás témakörben, még rendes választ sem kap rá, de az anti-dohányosok már egyből kezdik el oltogatni?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar ez?

Mert ha valaki utálja a cigit és ellenzi, attól még nem kell leosztani egyből azt akinek ezzel kapcsolatban van kérdése :S


2009. szept. 29. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
ez mindig így volt. ott van bennük az a tüske/zabszem, és nem tud kijönni, csak akkor, ha valaki végre feltesz egy ilyen kérdést. :)
2009. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

én mindig lepontozom az összes ilyet, tűnjön csak el gyorsan a válaszok közül, ugyanis nem arra volt kíváncsi a kérdező, h milyen mellékhatásai vannak. aztán tőlük lesz 20 oldalas a kérdés, onnan meg győzd kikeresni, hogy melyik a normális, kérdésre válaszoló válasz.

nekik javasolnám, hogy tegyenek fel egy ilyen kérdést, hogy miért árt a cigi, és akkor ott ellehet diskurálni a cigi káros hatásairól, de más kérdéseket hagyjanak ki inkább.

2009. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha rám gondoltál, akkor nem olvastad végig a választ, ugyanis pontosan a kérdésre is feleltem, amit mellé írtam, az ehhez kapcsolódó tapasztalatom volt/van.

Ami pedig azt illeti, mindenki a véleményét a saját tapasztalataiból fogalmazza meg. Nekem itt ezek a tapasztalataim, sajnos a legközelebbi családtagjaim körében is. Ezért írtam le, és nem oltottam sem a kérdésfeltevőt, sem senkit.

A véleményem ettől még ugyan az maradt.

2009. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

már özönlenek az antidohányosok és lepontoznak minden választ :D


a kérdező írja ki kommentbe, hogy vannak válaszok erre a kérdésre, csak köszönhetően az antidohányosoknak, nem látszanak..:D

(pedig mi legalább a kérdésre válaszoltunk, nemúgy ahogy ti szoktatok..:D)

2009. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dohányzás elég megosztó dolog,mert gondolj bele,van aki cigizik,van aki nem,az meg nem bírja általában elviselni!Ezért ha van egy ilyen kérdés,nyilván olyanok is írnak,akik utálják a cigit.Azzal mondjuk egyetértek,hogy ha nincs mellette normál válasza a kérdésre,csak a magánvéleménye,akkor ne válaszoljon már,de hát az emberek (különösen neten keresztül) ehhez túlzottan exhibicionisták.
2009. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint a dohányosok a nagy lepontozók? Mindegy mit írt a másik, mert nem dohányos, pontozzuk le? Hát én azért nem pontozok le senkit, mert dohányosként ír választ valamire és azt sem, aki nem dohányzó. A válasz lényege az lenne, hogy a kérdésre feleljen. Ezek szerint nálatok is az elfogultság dönt, mint a kismamáknál a cumi pártiak és a nem cumi pártiak, meg a szoptatós, nem szoptatós társaság... hát ez nem valami korrekt hozzáállás!
2009. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezt meg is lehetne fordítani.Miért van az,hogy valaki feltesz egy kérdést,és csak egyfajta választ akar olvasni,ami neki megfelel?Aki kérdést ír ki,annak számolnia kell azzal,hogy véleményeket fognak írni az emberek.És attól mert dohányzom,még nem akarom senkivel alá támasztatni,hogy ez jó.Mert nem az!

Vannak jogaik a dohányosoknak is,meg a nem dohányosoknak is.De,azért azt kell elsősorban tiszteletben tartani,aki nem dohányzik.Mert ez csak addig magán ügye valakinek,hogy dohányos,amíg ezzel senkinek kellemetlenséget nem okoz.Amikor mondjuk a másik orra alá füstöl,az már nem a magán ügye,és igenis gusztustalan tuskó viselkedési forma ez.Én 17 évig dohányoztam,de társaságba mindig megkérdeztem ha rá akartam gyújtani nem zavarok-e vele valakit.Ez pedig intelligencia kérdése.

Ha pedig felteszek egy dohányzással kapcsolatos kérdést,akkor számítok arra,hogy sokan kifejezik az ellen érzéseiket ezzel kapcsolatban.Ami szerintem nem baj,mert jobb ettől a ronda és büdös nagyon ártó káros szenvedélytől tartózkodni.Elég nehéz megszabadulni tőle,jobb rá sem szokni.

2009. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
nem, nem azlért pontozunk le valakit, mert nemdohányos, hanem azért, mert a válasza nem volt hasznos. ugyanis nem az volt a kérdés. ha vkit megkérdezel hány óra van, azmeg válaszul elkezd az időjárásról beszélni, hát az szerinted hasznos???
2009. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hgy nem ugyan arról beszélünk, én erről a kérdésről: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__431529-mo..

Itt válaszoltam a kérdésre és leírtam a saját tapasztalataimat. Azért lettem lepontozva, mert nem dohányzom, a fenti megállapítás szerint.

2009. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
arra a kérdésre énis válaszoltam, de én ott nem pontoztalak le. én írtam utánad, hogy igazad van abban h akinek párizsira nincsen annak cigire még van, dehogy sokan már ezenis túlvannak, és már cigire sincsen. de engemis lepontoztak, ott mindenkit lepontoztak..::D
2009. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!