Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van köztetek olyan 16 éven...

Van köztetek olyan 16 éven felüli aki még soha nem próbálta ki a cigit?

Figyelt kérdés

egyébként akik kipróbáltátok miért tettétek,és am mi jó van benne?Meggyőző érveket kérek?

akik nem próbáltátok még ki:LIKE :)



2013. márc. 4. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, sose próbáltam ki. Valahogy sose vonzott.
2013. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én: 20 F
2013. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cherry-13 válasza:

17/L

nem próbáltam és nem is akarom

rosszul vagyok a szagától is

2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

11 voltam, mikor a 13-14 éves barátnőimmel kipróbáltam, természetesen a kíváncsiság és a menőzés hajtott engem. De 1. szörnyen rossz íze volt 2. köhögtem is tőle 3. anyát utána 3 napig kerültem, nehogy kiderüljön. Aztán azóta szívtam 1-2x egy-egy slukkot, de a véleményem nem változott meg.

21/L

2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

23 vagyok, és sose próbáltam.

Valószínűleg azért, mert olyan baráti köröm sem volt tizenpárévesen, akik ettől gondolták magukat menőnek, másrészt pedig szüleim cigiznek, és világ életemben rühelltem a szagát is. :D

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én sem próbáltam ki(17L)örülök neki hogy vannak még olyanok akik nem próbálták,eddig bárkitől kérdeztem,mármint a korombeliektől,mind azt mondták hogy már 9-10 évesen kipróbálták,és furán néztek rám,hogy hogyan kérdezhetek ilyesmit.....:)
2013. márc. 4. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:
És ti miért nézitek a dohányzás kategóriát? NEM KÖTEKEDÉS!!!!! Csak, ha még sosem próbáltátok akkor mi miatt "pocsékoljátok" ebben a kategóriában az időtöket?
2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az Egészség kategóriára kattintok- mert csak arra szoktam-, akkor nem nézem, hogy melyik milyen altémakörben van. Ez speciel a Dohányzásban volt. Aki nem dohányzik, az is látja az ebben a témakörben lévő kérdéseket akkor is, ha csak magára az Egészségre kattint.
2013. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

NEm pont a kérdésre válaszolok, de majd 19 voltam, amikor kipróbáltam, de azóta se, és nem is fogom.

21

2013. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak azért kattintottam a kérdésre mert érdekelt hány ilyen van. :D


Egyébként én 14 évesen próbáltam ki, 4 szálat szívtam el aznap este. Félév múlva jött az, hogy úgy rá-rá gyújtottam néha (mondjuk havonta 1x kb). Aztán egy újabb félév múlva pedig az, hogy minden hétvégén. Kicsivel később pedig néha hétköznaponként is.

Mostmár tart ez az állapot kb féléve, remélem most azért 1-2 héten belül nem lesz az, hogy teljesen rászokok. :D

Egyébként a cigaretta élvezeti cikk, ergo azért szívom, mert szeretek cigizni, jó érzés (mondjuk semmiképpen nem mondanám, hogy megnyugtat, hülyeség. csak azokat nyugtatja meg akik rávannak szokva, és őket is csak azért, mert ha nem szívják hiányérzetük van).

Amúgy ha még nem próbáltad ki, szerintem mostmár hagyd.


(mától már :D)16L

2013. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!