Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az istenért se gyullad meg a...

Az istenért se gyullad meg a dohány!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem rendes pipát vagy 2-3 napja és kaptam hozzá útmutatót stb. úgy is tömöm meg ahogy mondja de nem tudom begyújtani mindíg amikor próbálom csak fekete lesz a dohány és nem gyullad meg mit tehetek?

2013. jan. 3. 16:56
 1/3 szinglikiraly válasza:

a dohány amivel tömöd cigi vagy pipa dohány?

és nagyon fontos a dohány összeszívja a nedvességet ha nem tartod elég száraz helyen átnyersül és azt tuti nem gyújtod be.

2013. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyakorolj sokat és ráérzel, hogy mennyire kell lenyomni a dohányt, mennyire szívd, stb. Nekem az első 3-4 tömésem elvitt egy teljes csomag nagy gyufát! Ne add fel!
2013. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!LEHET HOGY NEM OLVASOD DE MIND1 MÁSNAK JÓL JÖHET MÉG!!!

Fogd a kerámiád és a kerámiának a karimájáig töltsd dohánnyal!NE LÓGJON KI BELÖLE ÉS NE LEGYEN PÚPOS A DOHÁNY!!!

Utánna fogd meg az alufóliát és rakd rá a kerámiára utánna még egy alufólia darabot letépsz és még egyszer rárakod a kerámiára amin van az elözöleg rárakott alufóliád!

LYUKASZ RÁ APRO LYUKAKAT A SZÉLÉTÖL KEZDE DE NE LEGYEN TUL KÖZEL EGYMÁSHOZ!

Utánna alakistd foliábol karikát rakd râ a lyukasztott fóliákra majd megint két réteg fóli lyulak és kész!

Vagy nem ég körbe a szened!

Vegyél öngyulladós szenet!Kezdöknek ez való!

2013. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!