Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha minden hétvégén elszívok...

Ha minden hétvégén elszívok társasággal 4-5 szál cigit akkor ez rászokásnak számít? (hétközben nem kívánom, meg ha nem megyek be pl 2 hétig akkor nem is szívok közben)

Figyelt kérdés
Csak barátaimmal szoktam hétvégén ha buli van, vagy csakúgy elmegyünk inni valamerre, és elszívok párat, de nagyon félek hogy rászokok..? Ez még nem számít annak?

2012. dec. 6. 20:08
 1/7 anonim válasza:
90%
Ez még egyáltalán nem rászokás. Fiatal koromban én is így voltam vele, és nem volt nehéz abbahagyni sem. Sőt,néha még most is rágyújtok, de még most sem kívánom ( tényleg csak a bulihangulat miatt).
2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen hü lyeség a hétvégéért bebüdösíteni a szád, és a ruhád. Attól nagy fiú , vagy lány vagy, ha szívsz?

Egyébként ez a menete a rászokásnak.

2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem te döntöd el hogy mit csinálsz? Mást majmolsz? Minek egyetlen szál is?
2012. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bulihangulat meghozza.olyankor jól esik elszívni párat:) amugy meg nem ezt kérdeztem. többieknek köszönöm:)
2012. dec. 6. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
ezt hivják koca dohányosnak. Van aki nem is tud rászokni, ilyen a férjem is társaságban cigizik de csak ha van cigiző ember a társaságban, amugy meg eszébe sem jut. Akár hónapokig sem ha nem megyünk olyan társaságba. Amig én cigiztem akkor ö is napi szinten szivott de akkor is csak este már itthon. Viszont vigyázz mert ez a tipus a ritkább a legtöbben idővel rászoknak. Én 2 évig voltam koca dohányos aztán utána mégis rászoktam. De már 4 és fél éve leszoktam, de már nem tudnék ugyanolyan koca dohányos lenni mint elötte.
2012. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél éve nem dohányzok, de nyáron pl heti 6este buliztam. most akkor hogy van, hogy cigi nélkül is volt bulihangulat? :D
2012. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem szoktál rá, de jó úton tartasz afelé. Mindenki így kezdi.... Először csak 7végente, aztán mikor elugrotok valahova a haverokkal (akár 7közben is) aztán amikor ideges vagy veszel egy dobozzal.... a többit meg már fölösleges leírni...
2012. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!