Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudok házilag összeállítot...

Hol tudok házilag összeállított cigihez "hozzávalókat" venni, és milyen "néven"?

Figyelt kérdés
Mennyivel jön ki úgy olcsóbbra?
2012. dec. 2. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dohányt akármelyik kisebb boltban, CBA, Coop stb. Rengeteg féle van, bemész és mondod hogy milyen színűt és márkájút kérsz. A kisebb kiszerelések 40-70 g körül mozognak, ezeket 600-900 Ft körül lehet megvásárolni, de van nagy kiszerlés is (2400 Ft asszem) Nememlékszek hogy pontosan hány gramm de kb 1 liter nagyságú lehet a csomag. A pénztároknál kint is szokott lenni az eladó mellett. Az sokkal jobban megéri és egy hónapig is elég ha nem vagy nagyon erős dohányos. Cigaretta filtert szintén, benzinkúton, közértekben stb.

Cigaretta töltő. Fogós kérdés. Nagyobb 100as boltokban, Goods marketben szerintem szokott lenni. Ez 400-1000 forint kb.

Töltve egy szál kb 10 forintra jön ki, ha dobozosat veszel az 40, egyszer kiszámoltam. :)

2012. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

cigitöltő 700-1500ft-ig kb

hüvely 250-300 ft körül

dohány pedig amilyen kiszerelésben veszel...van 40grm-om is, de van ilyen kis vödrös is


1 doboz olyan 500ft körül van meg


(becslések, annyira nem vágom már)

2012. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
á mire írtam már érkezett 1 válasz :) sebaj.
2012. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Más nem is kell hozzá, csak ez a három. Ha szeretnéd, vehetsz cigarettapapírt is és sodorhatsz magadnak, de az elég macerás szerintem és nem csinálhatod meg napokkal előre+szűrő sincs benne.

Vannak ízesített dohányok is (vanília-cseresznye stb.) és mentolos filtert is vehetsz. A töltésbe meg hamar belejössz, néhány másodperc az egész. Hamar ki fogod tapasztalni hogy mennyi dohányt kell szálanként tölteni hogy ne legyen se túl sűrűn töltve, se túl lazán.

Sok sikert. :)

2012. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Tehát azt ajánljátok, hgoy ne sodorjam, hanem töltsem? És az hogy néz ki? adnak külön olyan papírt, amiben már a szűrő is benne van?
2012. dec. 2. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet olyan 'papírt venni amiben szűrő is van', úgy hívják hogy hüvely :) Én Sophi-t szoktam venni, 200 db-os szénszűrős.
2012. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül úgy? : )
2012. dec. 3. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászóló írta :

"hüvely 250-300 ft körül"

vagyis nem egy nagy dolog

2012. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Helyesbítenem kell, tegnap Miskolcon 650.-ért jutottam hozzá 200db-os hüvelyhez.
2012. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fü barmelyik coffieshopban kaphato egy adag 5 eu Filter ingyee rajta van Cigipapir toltovel supermarket A fuvet erdemes dohanyba keverni mert siman nagyon eros. Kell meg par kilo csoki is utana.
2012. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!