Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó lesz így ez az összeállítot...

Jó lesz így ez az összeállított konfig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Összeállítottam ezt:

[link]

és ma rendelném meg. Ez így oké?



2012. nov. 28. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha ők szerelik össze, akkor kábelmenedzsmentet kihasználják vagy össze-vissza fog állni?
2012. nov. 28. 19:55
 2/8 lopokus ***** válasza:
jó lesz, de én a helyedben kicsivel nagyobb tápot raknék bele, mondjuk egy chieftec ctg 500-ast, de így is menne:)a kábeles részét meg nem tudom.
2012. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Okés, de táp helyett tényleg lehetne valamilyen minőségi 500as, jövőre nézve.

Amúgy meg a P-s prociban nincs IGP,szóval vga nélkül nem lehet használni majd a gépet.

2012. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lopokus ***** válasza:
szerintem az nem fogja zavarni, alaplapon úgyis biztos van ha történne valami azzal a kolosszussal:)
2012. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" alaplapon úgyis biztos van "

Nincs, ma már ezek a procikban vannak. :)


Am jó lesz, de én is egy IGP-s i5-t vennék.

2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lopokus ***** válasza:
akkor kicsit levagyok maradva!:D
2012. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ha netán valami probléma történne vele, akkor még van egy laptopom gépezésre, amíg szervizelik a VGA-t, szóval feleslegesnek tartom bele az IGPt.


Táp elvileg jó, bővítés annyi lesz, hogy teszek bele még egy sata II-es hdd-t. Nagyobb bővítés nem lesz, jelenlegi laptopom is 3.5 éves, ezért érett már egy kis újítás. Jelenlegi igényeimnek elég ez a táp? Tudtommal ez a builder series-es bronze vagy mi a halál.:D

2012. nov. 28. 20:17
 8/8 lopokus ***** válasza:
hát elég de amit írtam a chieftec az kb egy árba van vele és nem baj azért ha nem a határon táncolsz a W-okkal, halkabb is lesz. És igen én is azért írtam hogy szerintem fölösleges az IGP-s, meg ha szervízelik a VGA-t akkor ha olyan hogy sok időbe tellik akkor általában adnak pót VGA-t(persze csak olyat hogy épp hogy elinduljon netezz meg iyelnek, de addig jó az még szerelik)
2012. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!