Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a tejsavas irrigálás,...

Mi az a tejsavas irrigálás, hogyan kell csinálni és hol lehet a hozzávalókat beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban hüvely irrigálót kell kérni. Az olyan pumpás valami, egy csővel a végén. Feloldod a tejsavat, ahogy meg van adva a receptben, beleállsz a fürdőkádba, benyomod a hüvelyedbe a csövet, és megnyomod a pumpa részt. Azért állj a fürdőkádba, mert visszafolyik a hüvelyedből az anyag.
2011. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az irrigátort és a tejsavat receptre kell vanni?

Kb mennyibe kerül? Hatásos?

2011. márc. 18. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőzés miatt van folyásod, akkor hatásos, és nem kell tecept hozzá. Azt nem tudom, hogy mennyibe kerül.
2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mitől lehet még folyás, ha nem fertőzéstől?
2011. márc. 18. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

A tejsavat patikában tudod beszerezni, kis üvegcsében. Fontos, hogy egy literhez egy kávéskanál tejsavat kell feloldani, de ezt úgyis ráírják. Viszont mivel egy litert úgysem kell felhasználni, így én például csak nagyjából adagolom abba a pici irrigátorba.


Amúgy többfélét is kipróbáltam, nekem a drogériákban is kapható Colpo Cleaner vált be leginkább, ami egy sima egyszerű, átlátszó kis szerkezet, mint egy pumpa.

Van olyan kiszerelés is, amihez csomagolnak pezsgőtablettát is, ami megfelel a tejsavas folyadéknak, és azt talán könnyebb is adagolni. (De én például el szoktam felezni a pezsgőtablettát, nem oldok fel egy egészet, mert az nekem soknak tűnt többszöri használat után.)

Itt a link amúgy a pezsgőtablettás kiszerelésről:

[link]


Amúgy csak az intim zuhany olyan 1400Ft körül szokott lenni, a kettő együtt 2100Ft körül. A tejsavas folyadék, amit patikában lehet kapni, az olyan 200Ft körül talán.

2011. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget.

Kipróbálom.

2011. márc. 19. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!