Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a djarum black?

Milyen a djarum black?

Figyelt kérdés
csak egy dobozt találtam és elolvastam hogy szegfűszeges és ááá :D milye? ti már szívtatok és mennyibe kerül kb?

2012. szept. 27. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy nő is a különleges alkalmakhoz a legkülönlegesebb, legjobb parfümjét használja, ugyanígy ezzel a cigarettával is így lehet egy ritka alkalom fényét emelni.

Az íze nagyon kellemes, erős aromás, szerintem ebből nem is nagyon lehetne egy nap egy egész dobozzal elszívni. Én legalábbis nem tudnék. ...egy kellemes este eltöltése a barátokkal, jó kis beszélgetések... Pár szál fejenként elég belőle, így is különleges élmény

2012. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most nem veszel,akkor soha.Nagyon emelkednek az árak:(
2012. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos forrásból tudom, hogy 20 szál 1990.- ;) én is azt szívom ugyanis :) remek cigi!
2012. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!