Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet bármiféle problémám...

Lehet bármiféle problémám attól hogy naponta egy szál Djarum Black-et vagy special-t elszívok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok függő, csak a szegfűs íze miatt szívom. És csak a reggeli újságom mellé!
2012. aug. 13. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
jó sok pénz kidobás...
2012. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem igazán.
2012. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd függő leszel, és majd lesz bajod tőle. Ugyanazok a bajok, mint a többi cigarettától.
2012. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyel,számolj! Ha dohányos vagy akkor tisztába vagy az árakkal! Nekem kibírja egy nappal kevesebb mint 3 hétig! Most az aki "olcsóbb" szofit szív de 2 naponta veszi akkor...!
2012. aug. 13. 22:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet de már vagy 3-4 éve így szoktam! Eleinte rendeltem majd külföldről de most már a sarkiba veszem!
2012. aug. 13. 22:52
 6/9 szetrox ***** válasza:
72%
semmi bajod nem lesz tőle!:D a dohányzásra szinte mindenki aztmondja hogy ártalmas(és ez bizonyos szempontból igaz is)de azért nem ez a teljes igazság. kimutatták hogy a dohányak elég sok pozitív hatása is van/lehet az emberi szervezet számára és ami legfontosabb hogy képes a stresszt csökkenteni, márpedig a kortizol( ami stressz hatására keletkezik benned)gyengíti az immunredszert és öregít. a dohánnyal a legnagyobb probléma a papírral van ami vagy x6000 vegyianyagot tartalmaz. azzal a kis mennyiségű kátránnyal amit elszívsz egy egészséges ember szervezete képes megküzdeni, és a csillós hámsejtjeid eltávolítják azt a tüdődből.a világ legöregebb asszonya valami 120on valahány, élete végéig napi két szál cigit elszívott. genetika...
2012. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szetrox ***** válasza:
57%
Én egyébként a saját "djaurm black"-emet, vagyis kretekemet csinálom itthon:D olyan dohányból ami semmi adalékot nem látott az életében, még rovarirtót sem, olyan papírból ami színtiszta bio-kenderrostból készült(átlátszó:D:D) és dupla-aktívszenes szűrővel. mennyei:D és nagyon olcsó, még finomabb is a djarumnál ha jól eltalálom a szegfűszeg-dohány arányt:D
2012. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szetrox, nagyon érdekes, amit írtál! Tudnál esetleg bővebb felvilágosítást is adni erről a keverékről? Termeszted pl. a dohányt hozzá?
2012. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne a házi Djarum!
2012. aug. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!