Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezhet olyan, hogy passzív...

Létezhet olyan, hogy passzív módon rászoktam a dohányzásra? 16/L

Figyelt kérdés
Apa, amióta tudom az eszemet, dohányzik. Már teljesen megszoktam, és most, hogy csak napi egy-két szál cigarettát szív el-válság miatt-mindig mélyen beszívom a cigarettaillatú levegőt, és megnyugszom tőle, eszembe jutnak a gyerekkori emlékek. Ez miért van? 16/L
2012. szept. 6. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pszichés.Az agyad összekötötte a kellemes gyerekkori élmények egy részét a cigi szagával.

Nem kell megijedni ez nem nikotin függőség.

2012. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
A passzív dohányzás ártalmasabb az aktívnál. Tehát Te is a dohányzók kategóriájába tartozol.
2012. szept. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolónak teljes mértékben igaza van.
2012. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza. Ezt úgymond csak beképzeli az ember. Nekem is volt, amikor anyukám dohányzott és épp "utáltam a cigiszagot" egyből ahogy megéreztem, elhittem, hogy rosszul vagyok. Aztán, amikor megtetszett, azt éreztem, hogy huuh úgy megnyugszom tőle, biztos rászoktam. Aztán egy hónap múlva leszokott és nekem fel se tűnt.
2012. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!