Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Passzívan vissza lehet szokni?

Passzívan vissza lehet szokni?

Figyelt kérdés
2 Hete nem gyújtottam rá, pont szabira időzítettem a leszokást.Ma voltam először dolgozni, pár kollégám dohányzik és akaratlanul is belélegzek egy kis dohányfüstöt. Próbálom elkerülni meg minden, de akkor is 'érzem'. Tisztán a látható füstöt próbálom nem belélegezni meg amerre viszi a szél a füstöt azt is kerülöm.Ez a 16. cigimentes napom, és eddig kibírtam (előtte napi 1 doboz). Az a kérdésem tehát, hogy passzívan vissza lehet szokni?

2012. aug. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen is ,meg nem is. Ha kiállsz amellett ,hogy soha többet nem gyújtasz rá ,akkor nem fogsz visszaszokni.

Egyébként gratulálok az eddigi füstmentes napjaidhoz ,csak így tovább.

2012. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát van mi motiváljon. Csak az érdekel h a fizikai függőség ki tud-e váltódni passzív dohányzás során, a szag meg ilyenek már teljesen nem izgat :)
2012. aug. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!