Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzok már mondjuk 4-5éve...

Dohányzok már mondjuk 4-5éve és milyenek az elvonási tünetek jelei?

Figyelt kérdés
és 4-5év alatt lehetek már rászokva a dohányzásra? naponta kb 4-5 max 6szálat szívok el, kivéve akkor ha nem vok itthon, mert ha nem vok itthon akk simán 2ora alatt elmegy 1 dobozzal!

2012. júl. 28. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, igen rá lehet szokni ennyi idő alatt is. Mindenki másképp szívja, mások a szokásai. Valószínű te is rászoktál mert rendszeresen szívod, akkor is ha keveset szívsz naponta.A 2óra/doboz viszont elég meredeknek hangzik XD

Minél több ideje szívja valaki, annál erősebbek az elvonási tünetek, valószínű neked is lesznek elvonási tüneteid, de nem olyan intenzív mint annak aki pl. 20 éve dohányzik!

2012. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na,

aki 20éve dohányzik rendszeresen, és mondjuk aki 1éve dohányzik, ugyanakkora elvonási tünetei lehetnek. attól függ az elvonási tünet mértéke, hogy mennyire kötődsz hozzá. ha külső hatásra kell abbahagynod a cigit, de nem szeretnél megválni tőle, akkor lehet idegesség, ilyesmi, de aki fejben rendbe teszi a dolgokat, és tényleg átgondolja úgy, hogy rájöjjön, hogy nincs szüksége rá, az elvonási tünetek nélkül abba tudja hagyni (akár 30év után is)

2012. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Minden embernél máshogy zajlik. Nagyon jól írod, ha fejben rendbe teszi az ember a dolgokat sokkal könnyebb dolga van! Ehhez már csak egy kis akarat erő kell és sikerül is leszokni! Viszont szerintem az évek száma azért számít valamelyest! Mentálisan biztos! De tényleg mindenkinél más, és mindenki máshogy is szokik le róla.. Kérdező: Sok sikert a leszokáshoz!
2012. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 charlie harper válasza:
én 8éve dohányzom nagyjából, egyszer megpróbáltam leszokni .. nekivágtam nagy akarattal első nap már akadtak nehézségek de bírtam .. persze vettem hozzá nikotinos rágót hogy azért legyen valami segítségem,hozzáteszem nekem bevált!olyannak nem ajánlom akinek a konkrét folyamat hiányzik hogy fogja a kezébe cigizzen stb..de aki az idegességre ,esetleges rosszullétre kell annak tökéletes! én nekem sajnos elég rossz elvonási tüneteim voltak..az idegesség még csak a könnyebb dolog volt de minden éjszaka belázasodtam vizes ágyban ébredtem forgolódtam nemtudtam aludni , pedig nemvoltam beteg .. reggel felkeltem megettem egy rágót és semmi bajom nemvolt :)) 2 hétig bírtam sajnos aztán visszaszoktam :S dehát ezvan sajnos :S elég nehéz dolog ez sztem de kellő akarattal és elszántsággal megoldható !!:)))
2012. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó, olvasd el Allen Carr könyvét. én is így voltam sokideig, mint te, aztán elolvastam a könyvet, és tényleg rájöttem, hogy semmi értelme a dohányzásnak!
2012. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 charlie harper válasza:
pont arra keresek rá ! Köszönöm a tippet :))
2012. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!