Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az baj ha 13 évesen 2 cigit...

Az baj ha 13 évesen 2 cigit elszoktam szivni, majdnem minden nap?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 00:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
2 szál még semmi, de idővel úgy is több lesz belőle (lásd én, 14 vagyok 1 hónapja szívom és napi 9 szálnál tartok, persze először csak napi 2 volt :))
2012. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak vagytok, b*sszátok meg?????? mért nem a heroinra szoktatjátok rá??????? és igen szerintem k*rva nagy baj, hogy 13 évesen cigizel, és az egyik válaszolónak üzenem, hogy igen nem köhögsz meg semmi, majd néhány év múlva fogsz azt annyi neked, de komoly nem vagytok normálisak, most már mehettek inni is mert azt hiszitek, hogy olyan nagyok vagytok meg minden, elárulom:NEM VAGYTOK MÉG NAGYOK!!!! előbb az észt szívjátok meg igyátok és ne a cigit meg a piát!!!!!!!!
2012. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a fentebbi hozzászólóval!

Tényleg, még a drogot, meg az alkoholt is helyeseljétek neki...


Mi a "nem gáz" abban, ha egy 13 éves cigizik?

Az nagyon nagy gáz és szégyen is!

Abban amúgy is, mi a "menő", ha valaki cigizik? Abszolúte semmi. Hála istennek egyre több helyről tiltják ki a füstölőket a nem dohányzók javára.

Egyszerűen nem lehetett meglenni tőlük.


Én 25 éves vagyok, nem cigizek és volt és van is életem.

Kipróbáltam kiskoromban persze, de el is dobtam, nem kellett, és rájöttem, hogy nem is menő.


Szerencsére, felénk már kezdenek észhez térni az emberek, és már az a "vagány", aki nem cigizik.


Ahogy pedig az egyik hozzászóló írta, hogy 13 éves szintén, cigizik, de "nem gáz, ha sportolsz mellette"!


De, hadd áruljam el kedves "13 éves sportoló", egyetlen IGAZI sportember sem cigizik! Egy szálat sem!

Azért is, mert a sport emberek nem cigiznek, a második pedig, hogy a teljesítményükön is ront - ha nem előbb, de utóbb.


Lassan már azzal fogunk itt találkozni, hogy elsőben frissen írni tanult gyerekek, tojáshéjjal a seggükön fogják majd itt kérdezni, hogy "nem-e gond, ha napi két csíkot tolok fel orrba?"


A kérdéshez meg annyit: mi vezérelt arra, hogy ezt megkérdezd?

A válaszírókat: titeket meg mi vezérelt arra, hogy helyeseljétek? - Barom állatok...

2012. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21.46 vagyok és az utolsónak van igaza sztem is, bár igaz, hogy én sem vagyok, valami hú de nagy, én is csak 15 vagyok de előbb gondolkodok és aztán cselekszek
2012. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Áááá! Már miért lenne baj? :) Még egy ember sem halt meg a cigi miatt nem? :)

Ostoba! 13 évesen mi a francért cigizel? Oké,hogy ebben a korban rád tör a "ki akarom próbálni! *.*" érzés,de te már rászoktál! -.-

Hagyd abba amíg nem lesz bajod!

2012. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na kérdező azòta hány szál cigit szìvsz naponta?
2012. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

amúgy cigizzen csak, ahogya régi mondás is tartja:

Aki hülye, az haljon meg!

2012. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gondolom azért dohányzol ennyi idősen, mert a tiltott gyümölcs édesebb. Inkább szexelj! Mert attól nem lesz semmi bajod, persze csak ha védekezel. Jobb, mint a bagózás.
2013. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, és most elszívogattam pár szálat. Nem baj, ha kipróbáltad, de minél hamarabb hagyd abba. Főleg, ha rossz környéken laksz/tanulsz. Én Előkelő helyen magániskolába járok (nem menőzés, meg ilyesmik miatt mondom), de itt is OSZTÁLYTÁRSAK cigiznek, és ilyen alacsonyak fognak maradni. Rossz környéken meg még könnyebb, piás, drogos tinivé lenni. Hidd el nem éri meg. :)
2014. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!