Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Helo. Ha a cigi füst az...

Helo. Ha a cigi füst az orromon jön ki, akkor az letüdőzésnek számít?

Figyelt kérdés

#cigi.letüdőzés.füst.orr
2012. jún. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte letüdőzöd akkor igen
2012. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Helo.Neked az orrodban van a tüdőd?
2012. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

ne kérdezzetek már ennyi fasságot. ha nem tudod ép ésszel felfogni, hogy mi a tüdő, és hogy kell levegőt szívni a tüdőre miután beleszívtál a cigibe, akkor talán még kicsi vagy ahhoz, hogy dohányozz, vagy talán már eléggé hülye vagy ahhoz, hogy meghalj anélkül is. nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ilyen gyökér, hogy ezen pörög az agya, hogy ő most letüdőzte-e vagy sem.

gondold át. Jólesett? Ha nem, akkor hagyd abba. Ha igen, akkor meg mit érdekel, hogy ezt hívják-e letüdőzésnek, hanem akkor csináld, ha akarod.

2012. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Beszívod a szádba és kifújod az orrodon.

Gondolom nem sokat bagóztál még.(vagy fiatal vagy ,vagy most szoksz rá) Sose szoktam rá ,de azért ezt énis kipróbáltam cska tudtam ,hogy nem kell hozzá letüdőzni.

2012. jún. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Buta kérdés NINCS! Hányaveti flegma válaszok mind.

Az orr, a szájüreg és a fül egy kis alagútrendszer. Akinek bedugul a füle, az orvos az orrába pumpál. Közben a nyelved zárja a szájüreged...nyeltél is,(kérik, hogy nyelj, vagy mondj egy k hangot) így a légcső is zárva. A kis járatot a füled felé a levegőnyomás szétfeszíti...átfújja. (passzázsnak mondják).

Cigi szívás után a nyelv hátulja zár, csak az orrodon jöhet ki a füst. Jöhetne a füleden is, de arra nagyon szűk az átjárás. Ha úgy fújod az orrod, hogy kézzel erősen elszorítod, közben visszatartod a lélegzést, a füleden jön ki a füst.

2012. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Buta kérdés NINCS! Hányaveti flegma válaszok mind."

Sztem hányaveti és flegma sem voltam.

Csak nem részleteztem hogy van 2 juk a szájpadláson elég hátúl pontosan enm tudom hogyan van és az összeköttetésbe van az orrüreggel.

2012. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Cigi szívás után a nyelv hátulja zár, csak az orrodon jöhet ki a füst."

Csukd be a szádat és akkor nem kell hátramenjen a nyelved és amúgy egszerre szájon és orron is lehet lélegezni

2012. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!