Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki nem az "igazi erős"...

Ha valaki nem az "igazi erős" dohányos (értsd: napi kb.10-15 szálat szív), ugyanúgy lesznek elvonási tünetei leszokáskor?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez kb. mikor fog jelentkezni? Nem mintha várnám, csak szeretném tudni, mire készüljek. Ma erős dohányos társaságba megyek, 3. napja nem dohányzom.
2012. jún. 4. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én napi 2-3 szálat szívtam bulikban mondjuk sokat. Megpróbáltam leszokni majdnem egy hónapig nem cigiztem de visszaestem.Mondjuk most megint nagyon ritkán dohányzom, nekem melegben nem esik olyan jól.

Nekem csak egyszerűen hiányzott hogy cigizek hogy beszívom és kifújom a füstöt, többet ettem meg idegeskedtem.Néha könnyebben el is fáradtam.

2012. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az meg szerintem rajtad múlik hogy mikor kezded észlelni a tüneteket.Inkább reménykedj abban hogy nem lesznek
2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Az elvonási tünetekek tényleg mindenki magának "dönti el". Én napi 1dobozról hagytam abba úgy, hogy semmi elvonási tünetem nem volt. Allen carr könyvét olvastam, és tényleg egyáltalán nem voltam utána ideges, feszült, se semmi ilyesmi. Szóval amit elvonási tünetnek hívnak, azt csak mindenki magának beszéli be. De ha olyan, akkor az alkalmi dohányosoknál is ugyanolyan tünetek jelentkezhetnek.
2012. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ. Eddig semmi bajom nincs, nem is érdekel a cigi, még akkor sem, ha kínálnak. Remélem, így is marad. Ja, nem mellesleg sósabbnak érzem a kajákat.
2012. jún. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!