Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek szexi a dohányszag?

Szerintetek szexi a dohányszag?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon:)Magamon is szeretem,meg másokon is:)

2012. máj. 13. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
ha lány vagy járjunk
2012. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És az is tetszik,ha valaki dohányzik.Szerintem vonzó,amikor egy pasinak cigi van a szájában.:)
2012. máj. 13. 21:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Magamon nem igazán, de egy valakin szexi. De ő már egy elment vonat...
2012. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is volt mikor szexinek találtam valakinél...no nem magát a dohányszagot, hanem amikor láttam, hogy cigizik...olyan (igen, tudom, hogy hülyén és kislányosan hangzik) menőnek tűnt tőle:) Már 4.5 éve vagyok együtt ezzel a "menő" fiúval de hálisten már leszokott a dohányzásról, azóta felnőttünk és már a szagától is rosszul vagyok.:) 21
2012. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon körülménytől függő, meg persze személytől! ha egy igénytelen ember szívja a sz*r cigijét, az nem, viszont mikor egy igazán vonzó (esetembe nő) cigizik...az lehet vonzó! a cigi szaga szintén körülménytől függ, mert egy "hetvege a haverokkal" esetbe jó, de a sulipadban már nemannyira
2012. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. A dohányszag büdös. A dohányzás pedig már rég nem szexi.
2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

A dohányzás az emberi hülyeség nagyságának bizonyítéka. Több száz mérgező anyagot szívsz be, mellesleg még hatalmas összegeket is kiadsz érte és minderről tudsz. Nem kell ide semmi, csak józan paraszti ész, hogy rájöjj mekkora baromság ez.


Mellesleg, nagyon büdös.

2012. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6,7 Nektek is köszi a választ.De a diszkriminatív megjegyzéseiteket tartsátok meg magatoknak és gyűlölködő társaitoknak.Köszönöm.
2012. máj. 14. 16:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Legalábbis nagyon kevés a kivétel. Azokat, akik már agonizálnak, ha nem juthatnak cigihez óránként, nagyon szánalmasnak tartom. Főleg, mikor már kialakul a nikotinbariton, pláne a nőknél, az iszonyúan visszataszító. Egy szexi srácnak jól tud állni szerintem is, feltéve hogy élvezetből teszi és nem megszokásból.
2012. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 A nikotinelvonásos idegbetegség szerintem sem túl vonzó.De egy nőnek miért kell ebben is jobban megfelelnie?
2012. máj. 15. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!