Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipázás parkokban, de nem...

Vizipipázás parkokban, de nem dohánnyal töltve hanem kővel?

Figyelt kérdés
Parkokban ha jól tudom tilos a dohányzás , de ha a követ használjuk ami nem számít dohányárúnak azért is megbüntethetnek ?
2012. ápr. 2. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert dohányozni csak "dohánytermékkel"szabad, viszont ez is ad minimális füstöt (a faszén miatt) és basztatni fognak miatta, nem beszélve azzal, hogy meggyanúsíthatnak azzal is, hogy illegális dolgokat szívsz. Rendőrállamban élünk, légy óvatos.
2012. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat úgy akartam írni, hogy "dohánytermékkel lehet". Dohánytermékkel is lehet, de nem szabad. A siazo kristály meg nem dohánytermék.
2012. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha vodkás üvegből innád a vizet! Aki lát, annak meg lesz a véleménye rólad, a szüleidről.


Ha meg akarnak büntetni, akkor annak a két rendőrnek kidumálhatod ugyan magad, de miért jó az neked, hogy állandóan magyarázkodnod kell? A környezeted viszont meg lesz győződve arról, hogy dohányzol.

2012. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, könnyű mondani, hogy szard le az emberek véleményét, de nem olyan egyszerű az. Mégis ezt tudom tanácsolni, baráti társaságban könnyeben levetkőzöd a gátlásaid.

Az a lényeg, hogy te tudd, ez nem dohány, és nem teszel rosszat. Még mindig jobb mintha a sarkon állnál whiskyvel meg cigivel.

2012. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
itt nem a vélemény számít ... csak nem akarom a kötekedést ... 24 évesen talán el tudom dönteni mit akarok X D a lényeg hogy büntethet-e : ) ! a kókusszén gyulladás után nem ad érezhető füstöt ...
2012. máj. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!