Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatással van a vizipipá...

Milyen hatással van a vizipipázás a leszokásra?

Figyelt kérdés
Leszokóban vagyok a cigiről, 26 napja nem gyújtottam rá és hallottam, hogy akár 1 szál cigarettától vissza lehet esni, ez érvényes a vizipipázásra is? Shiazo ásvány nem jön be, szerintem fogkrémes utóíze van.. :/
2012. márc. 25. 13:40
 1/3 anonim válasza:

Semmi hatása nincs. kb 5 évet cigiztem, egyik napról a másikra letettem (2. alkalom, barátnői kényszerítés). Azután egyáltalán nem szívtam, vízipipa az teljesen más, míg a cigit megszokásból szívod, a vízipipát csak az élvezet kedvéért.

Másik, hogy 1 cigarettától visszaeshet az ember, na ezt sem hiszem, mert buliban már volt hogy elszívtam 1-1 szálat azóta (kb 3 év alatt nem több mint 10szál...) És egyáltalán nem kívántam utánna, ott se, csak úgy miértne alapon.


Tovább ragozom: A drága dohányárak miatt arra gondoltam, magam készítek vízipipadohányt (nem hiszem, hogy siker lesz de miért ne próbálnám ki), ehhez előtte a cigaretta dohányt ki szokás mosni, hogy ne legyen olyan nikotinos, gondoltam megnézem a különbséget, ezért töltöttem egy cigit, elszívtam, holnap kipróbálom a mosottal is.


Lényeg, hogy a tegnapi cigit is sz@rnak éreztem, kaparta a torkom, büdös lett a kezem, szám ruhám stb. Biztos nem szoknék vissza. De egy cigibe nem halok bele, így legalább tudni fogom mi a különbség a sima és a mosott dohány között.


Shiazot nem próbáltam, de kiakarom, vegyeseket írnak róla, valakinek jobban tetszik, mint dohány, mások mint te is nem kedvelik annyira. (Pedig jóval olcsóbb, mint a dohány, ezért is szeretném kipróbálni)


Te milyen ízűt vettél?

2012. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ! :)


Két almás volt, és teljesen szívhatatlan. (próbáltam természetes bambusz szénnel, öngyulladóssal is, sok lyuk, kevés lyuk, + ízesítő, 1 réteg alufólia, 2 réteg, mindenhogy hihetetlen sz@r volt sajnos..:S)

2012. márc. 27. 00:26
 3/3 anonim válasza:

Én pont két almás dohányt szívtam, az nem volt rossz, én mindig úgy kérem melyik az amelyiket a legtöbben viszik, de még nem találtam meg a kedvencemet...

Azért kérdeztem, hogy milyen shiazot vettél, mert írtad, hogy fogkrémes utóíze van és akkor azt hittem mentás, de akk nem... Elgondolkodom, hogy akarok-e akkor egyáltalán...

2012. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!